Вівторок, 17 Трв

Ще по 500 гривень отримають бердичівляни за бустерну дозу проти COVID-19

Ті бердичівляни, котрі зробили 2 щеплення вакцинами проти COVID-19, вже оформили і отримали або ж планують отримати 1000 гривень. Їх, нагадаємо, вони можуть витрачати на кіно, театри, музеї, спортзали, квитки на потяг та літаки по Україні.

Крім того, з 24 січня бердичівляни віком 60 років і старше можуть витратити кошти, виділені в рамках програми «еПідтримка», на придбання ліків в аптечних закладах та інтернет-аптеках. Але і усіх випадках скористатися такою можливістю можуть власники смартфонів. Для тих, у кого телефони кнопкові та не підтримують додаток «Дія», працюють на впровадженням іншого алгоритсу отримання коштів.


Тепер же стало відомо, що у слід за тисячею Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що вакцинованим громадянам виплатять ще по 500 гривень. Через додаток «Дія» оформити та отримати ці кошти зможуть ті, хто зробив третю, бустерну дозу щеплення проти коронавірусної інфекції.


Бердичівляни, які хочуть зробити третю дозу щеплення, можуть звернутися у пункти щеплень чи центр вакцинації.


Центр вакцинаціі населення (вул. Європейська, 35) - з понеділка по п’ятницю з 13.00 до 19.00, у суботу та неділю з 09.00 до 15.00.


Пункти щеплень:


АЗПСМ №2 (вул. Бистрицька, 22) - з понеділка по п'ятницю, протягом робочого дня;

АЗПСМ №4 (вул. Червона, 14) - з понеділка по п'ятницю, протягом робочого дня;

АЗПСМ №6 (вул. Житомирська, 44/2) - з понеділка по п‘ятницю з 09.00 до 16.00.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.