Понеділок, 5 Грудня

Друга військова сесія міської ради розпочалась в Бердичеві

Її вирішили не закривати, а за необхідності продовжувати в режимі пленарних засідань. Тоді за регламентом кожне засідання можна буде зібрати значно швидше.

З 36 депутатів на початок сесії прибули 28 депутатів, але згодом підійшли ще двоє. Міський голова поіменно оголосив поважні причини тих, хто не з’явився, і лише відсутність депутатів Сенаторова та Кашпірука він не міг пояснити.
Музичний супровід сьогодні не вмикали, тому гімн України депутати співали самі.

 
За пропозицією Віталія Березовенка до порядку денного сесії додали питання внесення змін до регламенту, зокрема щодо можливого дистанційного проведення засідань та голосувань.


Першим питанням розглянули виділення матеріальної допомоги сім’ї загиблого бердичівлянина Андрія Полторакіна. За те, щоб виділити 50 тисяч гривень з міського бюджету всі проголосували одноголосно.


Хоча, й за інші питання депутати голосували так само. Навіть не довелось зачитувати поіменний список, як це було раніше і займало чи не половину часу сесії.


Напевно, найголовнішим питанням цієї сесії стало виділення більше п’ятнадцяти мільйонів гривень з міського бюджету на створення матеріального резерву Бердичівскої міської територіальної громади для запобігання та ліквідації наслідків НС, надання допомоги постраждалому населенню, проведення невідкладних відновлювальних робіт і заходів. З них 13 мільйонів заплановано на закупівлю продовольства, 1 мільйон – на закупівлю пального, а 900 тисяч – на закупівлю ліків.


Для підтримки суб’єктів господарювання в цей непростий час міська рада вирішила звільнити їх від сплати за оренду майна комунальної власності.


Також було прийнято рішення про делегування повноважень виконавчому комітету щодо виділення матеріальної допомоги сім’ям загиблих під час виконання службових обов’язків. Під час доповіді керуючої справами, на жаль, прозвучала інформація, що до Бердичев везуть тіла ще двох загиблих у війні. Тож, щоб не збирати всіх депутатів кожен раз, і прийняли таке рішення.


А ще на сесії звільнили з роботи заступника міського голови Інну Тарасюк, згідно з поданою нею заявою, і затвердили договір про надання комунальному підприємству «Бердичвводоканал» поворотної фінансової допомоги 1 мільйон гривень. Ці кошти підуть на виплату заробітної плати та інші потреби підприємства.


А наостанок міський голова оголосив заяви про вихід з фракції ОПЗЖ подружжя Груднини Ірини та Ярослава, депутата Олександра Валені та про розпуск цієї фракції. Але єдина депутатка, яка не вийшла з партії, -  Юлія Амелькіна -  все-таки зачитала сльозливу заяву про те, що ОПЗЖ за мир, яку не сильно й слухали.


Розходячись, депутати обмінювались думками щодо поточної роботи виконкому в цей непростий час та відзначали, що тут всі рішення приймаються значно швидше і ефективніше, ніж у військовій адміністрації.

 viysykova1

 viysykova2

 viysykova3

 viysykova4

 viysykova5

 Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.