Вівторок, 4 Жовтня

Здійснено атаку на сайт Житомирської обласної ради

14 бер. 2022 РІО-Бердичів

Про це було повідомлено сьогодні зранку головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренком у соціальній мережі "Фейсбук".

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya 

Він зазначив, що сайт атакували, розмістивши інформацію, котра є брехливою.

Разом з тим додав, що це є фейком і наразі проводиться відповідна робота правоохоронними службами. Володимир Федоренко закликав усіх не вірити такій інформації, бо такі трюки рашистів спрямовані на те, аби зламати український дух і зневірити людей.

sait1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.