Неділя, 25 Вересня

Знято премії і надбавки міському голові та працівникам виконавчого комітету Бердичева

17 бер. 2022 РІО-Бердичів

Ми вже повідомляли про те, що попередню сесію Бердичівської міської ради не закривали спеціально, аби можна було в будь-який момент оперативно зібратися задля прийняття важливих рішень в режимі пленарних засідань.

Таке відбулося вчора і скликане воно було в доволі короткий термін, адже офіційне оголошення з’явилося менш ніж за годину до засідання. Та це не завадило взяти участь у ньому 25 депутатам, хоча певна частина з них долучилася в режимі-онлайн. Такого формату сесії, до речі, не було ніколи.


Які питання були розглянуті і які рішення прийняті, поділився на своїй сторінці у Фейсбуці секретар міської ради Богдан Коляда. Питань було всього два. Одне з них – зміни до попереднього рішення «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива». Стосувалося воно дозволу продавати слабоалкогольні напої і пиво, про що ми писали раніше.


А от другим в порядку денного було рішення про те, щоб зняти надбавку та премії міському голові Бердичева на період дії воєнного стану. Окрім Сергія Орлюка, лише ставку будуть отримувати і працівники виконавчого комітету.

premiyi1

premiyi2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.