Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівська депутатка від ОПЗЖ написала заяву про припинення повноважень

У четвер, 14 квітня, відбулося третє пленарне засідання 22 сесії Бердичівської міської ради, на яке прийшли 27 депутатів, аби підтримати важливі рішення.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Таких на порядок денний було винесено всього 3, однак включили ще одне, яке стосувалося однієї з депутаток міської ради.


Мова йде про Юлію Амелькіну, котра входила до політичної партії "Опозиційна платформа – За життя". Фракцію даної партії було розпущено місяць тому, коли заяви про вихід із подали голова фракції Олександр Валеня, а також депутати Ірина та Ярослав Груднини.


Сама з Юлія Амелькіна тоді цього не зробила. А от на цьому засіданні на розгляд депутатів від неї надійшла заява, яка стосувалася припинення депутатських повноважень. Причиною цьому, як пояснила сама депутатка, є неможливість нею відвідувати сесії міської ради і комісії та провадити депутатську діяльність через від’їзд за кордон на постійне місце проживання.


Заява була подана у середу, 13 квітня, а на засіданні за два дні жінка полишає країну, а тому потрібно було сьогодні проголовувати за даний проект рішення, який депутати підтримали одноголосно. Сама Юлія Амелькіна на засідання не прийшла, тому рішення прийняли без неї, причому доволі швидко. Адже пам’ятається, як свого часу депутати попереднього скликання кілька місяців не давали піти своєму колезі Олександру Велімовському. Аргументом спочатку була його відсутність на сесії, хоча прийти на неї він не міг, бо вже був за кордоном. Потім казали, що писав він ту заяву під тиском, а, може, і не він її писав.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.