Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Звільнилася ще одна заступниця міського голови Бердичева

Такий проект рішення був винесений на розгляд депутатів у порядок денний третього пленарного засідання 22 сесії Бердичівської міської ради.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Заяву з проханням звільнити з роботи написала заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Олена Благодир.
В проекті рішення вказано, що звільняють її 14 квітня за угодою сторін. Разом з тим Олену Благодир виключили зі складу виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Депутати підтримали її бажання, одноголосно проголосувавши за це.


Нагадаємо, що це вже друга заступниця міського голови, яка звільнилася з роботи. Місяць тому заяву про звільнення подала заступниця міського голови з економічних питань Інна Тарасюк.


Відтепер у бердичівського міського голови Сергія Орлюка залишилися два заступники – перший заступник Артем Азізов та заступниця з гуманітарних питань Олена Петрівська.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.