Понеділок, 3 Жовтня

У громадах Бердичівщини продовжують впроваджувати програму «Поліцейський офіцер громади»

Для підтримки правопорядку та законності в Райгородоцькій сільській раді вже працюють два поліцейських офіцери громади - Павлюк Дмитро Сергійович та Коломієць Олександр Віталійович. 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Вони мають у своєму розпорядженні два автомобілі: один автомобіль був придбаний за сприяння Народного депутата України Богдана Кицака, другий - Національною поліцією.

Для забезпечення повноцінної роботи дільничих офіцерів, на останній сесії сільської ради депутатами було прийнято рішення про виділення співфінансування у розмірі 30 тис.грн. для придбання паливно-мастильних матеріалів.

Також поліцейських офіцерів громади забезпечено комп'ютерною технікою, канцтоварами та облаштовано робочі місця в приміщенні Центру надання адміністративних послуг, що у с. Райгородок.

Поліцейські громади тісно співпрацюють зі старостами. Вже було здійснено рейди з виявлення фактів самогоноваріння та відвідано деякі кризові сім'ї.

За матеріалами офіційного сайту Райгородоцької ОТГ

oficer1

oficer2

oficer3

oficer4

oficer5

oficer6

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.