Вівторок, 4 Жовтня

Бердичівляни почали отримувати гроші від ООН

Так, вчора я став свідком, як у бердичівське відділення Укрпошти прийшла жінка та повідомила, що їй прийшла СМС-ка про надходження грошового переказу від фонду ООН.


Оператори спочатку пошушукались, але потім, за вказівкою керівниці, швидко знайшли необхідні дані та стали оформляти переказ.


Жінка розповіла журналісту, що вона з дітьми виїздила з Бердичева до Львова, там почула про допомогу переселенцям від ООН, знайшла відповідну адресу і довго стояла в черзі, щоб заповнити відповідні документи. І ось, вже після того, як вони повернулись до Бердичева на телефон надійшла очікувана СМС-ка.


Спочатку переселенців записували на цю програму допомоги лише в трьох містах західної України – Львові, Мукачево та Ужгороді, але, за інформацією в інтернеті, потім стали проводити реєстрацію ще й у Хмельницькому та кількох інших містах.


Збір даних проводиться співробітниками партнерських організацій агенції ООН з допомоги біженцям: Міжнародний фонд охорони здоров’я та довкілля «Регіон Карпат» NEEKA, ГО «Неємія», ГО «Крим СОС» та БФ «Право на Захист» і передбає збір даних про кожного члена родини, які приїхали разом з вами, включаючи родичів (бабусю/дідуся тощо)


А сума допомоги базується на сумі прожиткового мінімуму прогнозованого на квітень 2022 року та становить 2220 грн. на кожного члена родини.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.