Вівторок, 17 Трв

Рада оборони Житомирщини – як кішка Шредингера: буцімто є, але її ніхто не бачив

І навіть про це змогли подискутувати вчора депутати Бердичівської міської ради на цікавому засіданні регламентної комісії.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Розмова про цей таємничий орган зайшла при обговоренні дев’ятого пункту порядку денного «Про втрату чинності рішень Бердичівської міської ради». І стосувались ці рішення, які збирались відмінити, порядку продажу алкогольних напоїв на території міської громади.

 
Ми вже писали про колізію, коли Рада оборони області дозволила торгувати вином, а міська рада не змогла змінити своє рішення, в якому дозволено торгувати лише пивом.


І ось знову, на чергову сесію спробували винести проект про відміну тих рішень, і знову справа зайшла в кут. Голова комісії Віталій Березовенко, досвідчений юрист, сказав, що перелопатив купу документів, але нічого не знайшов про повноваження Ради оборони області. Що таке «Рада оборони», яка видає якісь накази, які ніхто не бачив (після засідання у торговому відділі міськвиконкому підтвердили, що ніяких офіційних документів про дозволи на торгівлю ні напряму з області, ні через районну адміністрацію до них не надходило).


Мало того, уже й з’явилась інформація (чи чутки), що ця сама Рада оборони дозволила торгувати і горілкою, про що сповістила голів громад.


Депутат Владислав Лісков на засіданні комісії висловився категорично проти продажу алкоголю в Бердичеві. Мовляв, про це його просили і військові, і правоохоронці, бо з початком продажу пива вже відчутно зросла кількість п’яних дебошів, особливо у віддалених мікрорайонах, як, наприклад, біля цукрового заводу. На запитання міського голови, чи викликав він поліцію, Владислав Лісков відповів, що поки що вдавалось вгамувати дебоширів власними силами.


Від начальника управління економіки прозвучали цифри, що від заборони торгівлі алкоголем місцевий бюджет втрачає акцизного податку на один мільйон гривень в місяць. А міський голова додав, що якщо в Бердичеві буде заборонено продаж, а в Гришківцях дозволено, то бердичівляни легко можуть з’їздити туди за спиртним і податок піде, відповідно, в їхній бюджет.


Подискутувавши так з кільканадцять хвилин, депутати регламентної комісії не підтримали проект рішення про відміну попередніх рішень. І якщо так само проголосують всі депутати ради, то ситуація з продажем алкоголю так і залишиться загадково невизначеною.

Начебто область дозволила, але документа про це ніхто не бачив, а міський документ про заборону теж незрозуміло чи має якесь юридичне значення.


Якби Шредингер зараз вник у цю ситуацію, то, напевно, б дуже здивувався, як далеко зайшли послідовники його експериментів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.