П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

9 травня загинув солдат з Бердичівщини Сігіда Сергій Володимирович

Мужність та стійкість українських військових назавжди увійдуть у підручники світової історії прикладами лицарської звитяги та незламності духу. Легендарні подвиги воїнів минулого сьогодні повторюють військовослужбовці Збройних сил України, даючи рішучу відсіч ворожій армії, що донедавна називала себе однією з найкращих у світі.
 

На жаль, воля та свобода України не даються нам безкровно, а щодня виборюються на полі бою ціною життя українських патріотів. Сумна новина цього разу прийшла до Райгородоцької сільської ради.

Бердичівська районна військова адміністрація вимушена повідомити про героїчну загибель уродженця села Озадівка – солдата Сігіда Сергія Володимировича, 1985 року народження

Був призваний на військову службу Бердичівським РТКЦ та СП 5 березня 2022 року, проходив її на посаді такелажника евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення танкового батальйону А 0693. Героїчно загинув під час ведення бойових дій 9 травня 2022 року, проявивши стійкість, мужність та вірність військовій присязі, яку дав народу України.

Бердичівська районна військова адміністрація та редакція "РІО-Бердичів" висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого героя. Пішов з життя відважний воїн, люблячись батько та чоловік. Розділяємо з Вами біль скорботи та підтримуємо вас у вашому горі.

Жителі району назавжди запам’ятають Сергія справжнім патріотом рідної землі, пам'ять про нього буде вічно жити у наших серцях.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.