П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Що буде вирішувати завтра Бердичівська районна рада, якщо її повноваження мали бути припинені ще позавчора

Згідно з оприлюдненою на офіційному сайті Бердичівської районної ради інформацією, завтра, 24 травня, має відбутись чергова десята сесія.


На порядок денний виносяться два питання: про уповноваження РМ КРЕП на укладання охоронного договору пам’ятки місцевого значення та про звернення депутатів районної ради до білоруського народу.


Навіть, якщо вважати, що ці рішення сьогодні архіважливі і архіпотрібні (в чому доводиться дуже сильно сумніватись), то й з їх легітимністю теж питань більше, ніж відповідей.


Під пам’яткою архітектури в проекті рішення мається на увазі будівля, яка знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Садова, 3. А звернення, яке мають прийняти депутати до народу Білорусі, з таким же успіхом можна зачитати за склянкою чаю в сімейному колі.


І, все ж, головне. 20 травня вступив у дію Закон України «Про правовий режим воєнного стану», яким повноваження районних рад передаються військовим адміністраціям, якщо такі створені. І виходить, що у нас або не створена офіційно військова адміністрація, або у районній раді готували цю сесію ще до виходу цього закону.


Завтра побачимо, чи вдасться з цієї колізії вийти по-бердичівські.

rayrada1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.