Середа, 29 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

В міській раді Бердичева нарешті зібрався кворум для проведення постійних комісій

Адже призначені на вчора засідання двох комісій не відбулись саме через відсутність депутатів.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


А вже сьогодні постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету змогла у повному обсязі розглянути всі питання, які виносяться на чергову сесію, що відбудеться 31 травня. А якщо точніше, то на друге пленарне засідання 23 сесії.


Всього на порядок денний виноситься 38 питань, абсолютна більшість яких це звіти про виконання різноманітних бюджетних програм за 2021 рік. Крім звітів депутати розглянуть ще зміну назв закладів освіти, про яку ми вже писали, зміну до програми розвитку освіти, про яку теж писали та зміни до програми розвитку ЖКГ та культури.


З усіх питань перед депутатами виступали відповідальні працівники виконкому, начальники управлінь та відділів, і більшість їх виступів без обговорень підтримувались депутатами.


Трохи довше і детальніше довелось звітувати начальнику відділу надзвичайних ситуацій Віктору Рябушко. Голова постійної комісії Юрій Ніколаєнко сказав, що не дуже задоволений станом сховищ у місті, тож хоче зрозуміти, як справляється начальник відділу з іншим напрямком своєї діяльності. А питання, щодо якого звітував Віктор Рябушко називалось «Звіт щодо виконання у 2021 році заходів програми ліквідації наслідків підтоплення».


На цю програму в минулому році було заплановано 1 мільйон 392 тисячі гривень. Реально витрачено 1 мільйон 233 тисячі гривень, які повністю були освоєні підприємством «Бердичівкомунсервіс» для експлуатації та ремонту систем поверхневого водовідведення та ливневих колекторів.


Доповідач довго перераховував вулиці, на яких чистили канави та струмки, ремонтували люки та прочищали колектори, а голова комісії довго допитувався, чи перевіряв він особисто ступінь і якість цих ремонтів.


В процесі дискусії виявилось, що начальник відділу надзвичайних ситуацій і не повинен цього перевіряти, він включається лише у роботи по ліквідації підтоплень. І в минулому році по вул. Житомирська біля злополучного недоремонтованого мосту була саме така ситуація, яка повністю була вирішена.


Інших доповідачів так ретельно не допитували, тож всі інші питання порівняно швидко комісія одноголосно рекомендувала до розгляду на сесії.


Про інші прийняті рішення будемо писати в наступних публікаціях.

Qorum1

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.