Вівторок, 27 Вересня

Бердичівлянам, які подавали заявки на 6500 гривень, кошти ще прийдуть

30 трав. 2022 Власкор

Деякі бердичівляни, як і жителі інших міст та сіл України, котрі втратили через війну роботу або ж входили до числа тих, кому мали виплатити 6500 гривень підтримки від держави, скаржаться, що ще й досі не отримали кошти.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Про те, чому гроші людям не нараховані і чи зможуть вони ще їх отримати, повідомило Міністерство соціальної політики України. Справа в тому, що 70% тих, хто оформив виплати у березні місяці, отримали 6500 гривень. Решта 30%людей, які подали заявку на виплату, ще очікують надходження коштів.


Як пояснює Мінсоцполітики, всім, хто подав заявки, гроші виплатять. 23 травня був новий транш грошей і певна частина заявників отримали 6500 гривень. Ті ж, кому вони не прийшли, отримають їх у другому транші на початку червня.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.