Вівторок, 27 Вересня

Президент України нагородив орденом військового з Бердичівщини (посмертно)

У п’ятницю  на офіційному порталі Президента України було оприлюднено черговий указ про відзначення військових, які захищають нашу країну від рашистської орди, і серед нагороджених є і наш земляк Роман Юрчук, про якого ми неодноразово писали на сторінках газети.


Він єдиний з Бердичівщини отримав почесну відзнаку народний Герой України ще при житті, і ось тепер відзначений і офіційною державною нагородою, на жаль посмертно.

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №390/2022
Про відзначення державними нагородами України
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ЮРЧУКА Романа Вікторовича (посмертно) — старшого солдата

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
3 червня 2022 року

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.