П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівський суд відмовив в арешті скандального резервного комунального палива

Сьогодні в бердичівському суді відбулось засідання у досудовому слідстві по кримінальному провадженню щодо розподілу палива з міського резерву, інформація про що наробила чимало галасу в усіх навколополітичних колах нашого міста та соціальних мережах.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Про засідання журналісти дізнались зовсім випадково, тож на його початок я не потрапив, а побачити ситуацію з середини не дозволила суддя Большакова, за пропозиціями сторін процесу.


Як стало зрозумілим, в ході слідства бердичівська прокуратура, яку представляв прокурор Балабанов, висунула клопотання про арешт палива, яке виступає речовим доказом у справі, відкритій за поданням депутата Кицака. І головним доказом у тому, що паливо було незаконно розподілене, прокуратура просуває меседж про те, що рішення № 84 і №100 виконавчого комітету Бердичівської міської ради були прийняті з порушенням законодавства. Мовляв, такі рішення мала б приймати сесія міської ради, а не її виконавчий комітет.


Представник міськвиконкому доводила, що все прийнято правильно, згідно законодавства. Зокрема пункт 7 статті 38 Закону про місцеве самоврядування визначає повноваження виконавчих комітетів міських рад щодо створення резервного фонду для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. А згідно з рішенням обласної адміністрації, нинішня ситуація прирівняна до надзвичайної.


Третьою стороною у процесі виступає МКАРС (міська комунальна аварійно-рятувальна служба), керівник якої був присутній на судовому засіданні, і яка безпосередньо опікується майном міського резерву. Прокурор навіть висунув версію, що пальне, яке було незаконно витрачене, могли потім замінити на інше, куплене чи позичене в когось.


Після того, як суддя вислухала виступи сторін та вивчила письмові докази, в тому числі, і свідчення свідків, вона вийшла в нарадчу кімнату, щоб підготувати рішення. І через деякий час воно було оголошено: відмовити прокуратурі в клопотанні про арешт.


Якими будуть перипетії послідуючого розслідування цієї резонансної справи ми будемо повідомляти нашим читачам, якщо самі зможемо щось нове дізнатись, адже, наприклад, про сьогоднішнє засідання на судовому порталі інформації не було:

palivo4

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.