П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Державний фонд купує в Бердичеві квартири для переселенців

І не тільки в Бердичеві, а й в інших містах Житомирської, Київської, Сумської та Чернігівської областей.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Вже вдруге Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» оголошує проведення закупівлі житла для подальшої передачі внутрішньо переміщеним особам, з числа багатодітних сімей, житло яких зруйноване внаслідок російської агресії.


30 травня було оголошено про кількість квартир, запланованих до закупівлі: Житомирська область – 10 квартир; Київська область – 35 квартир; Сумська область –  20 квартир; Чернігівська область – 35 квартир.


Судячи з інформації на сайті цієї організації, в той транш було відібрано для купівлі і дві квартири в Бердичеві: по вулиці Героїв України, 17 та по вул. Житомирська, 23А.


І ось, 14 червня знову оголошено про чергову закупівлю 16 квартир, 6 з яких планують купити в Житомирській області. Тож, хто має намір продати квартиру, можуть заповнювати відповідну форму та брати участь в конкурсі. Термін подачі заявок до 18.00 23 червня.

1234

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.