П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Під Сєвєродонецьком героїчно загинув бердичівлянин Іван Добровольський

23 черв. 2022 РІО-Бердичів

Війна, з-поміж іншого – це коли, вбиваючи одного, важко раниш тисячі і навіть мільйони… Скільки українців з розбитими у кров серцями оплакують нині непоправні втрати… Смерть одного Героя – величезне горе для всієї України…

Величезне горе знову у бердичівській громаді: у боях під Сєвєродонецьком загинув Іван Добровольський. Красивий, сильний, мужній та відданий своїй Батьківщині мешканець Бердичева. І ще такий молодий: у січні Іванові виповнилося лише 24 роки…

Вони переїхали до Бердичева 11 років тому. Іван закінчив 17-ту школу, вступив на зварювальника до ПТУ № 4. Мав золоті руки і толкову голову – гроші заробляв тим, що працював на різних будівництвах. Так опинився у Києві. Працював, хотів вступати до вишу, мав купу планів.

…І гаряче, судячи зі всього, серце. З початком широкомасштабної агресії вступив до столичної ТРО. Далі продовжив службу у «Легіоні Свободи», а потім – у бригаді швидкого реагування Національної гвардії. В її складі 21 червня і дав свій останній у земному житті бій. Бився до останнього. Загинув як Герой. Присязі не зрадив. Залишився люблячим сином України та ворогом її ворогів.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет, редакція газети «РІО-Бердичів», уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Івана Добровольського та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким.

Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.