П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Героя-захисника з Бердичева Олександра Рєзніка посмертно відзначено державною нагородою

В Україні триває розв’язана росією повномасштабна війна, у якій щодня гинуть кращі з кращих – воїни, які ціною власного життя боронять нашу рідну від окупантів та дбають про мирне небо над нашими головами. Загибель кожного із них є біллю і сумом для всього українського народу і вічною незагойною раною у серці їх рідних та близьких людей.

Україна не забуде подвигу і жертовності своїх синів, і імена тих, хто віддав життя у бою з ворогом за мирне майбутнє наступних поколінь назавжди будуть вписані в її історію. Щодня Президент України Володимир Зеленський підписує Укази про присвоєння державних нагород захисникам, чиї особиста мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Україні та їх відданість військовій присязі наближають перемогу. На жаль, деякі з цих відзнак знаходять своїх Героїв вже після смерті...

Одним із захисників, які посмертно удостоєні державної нагороди, став бердичівлянин Олександр Рєзнік, молодший сержант 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Воїн загинув 26 травня в районі міста Бахмут. Чоловік виховував сина, який після розлучення залишився із батьком. На час загибелі тата дитина проживала з бабусею, матір’ю Героя.

Указом Президента України №397/2022 від 8 червня було постановлено посмертно відзначити Олександра Рєзніка Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.