Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У бердичівському Музеї історії нарешті з’явиться громадський туалет

 І хоча його вже більше року тому встановили на історичній території кляштору у Бердичеві, але лише зараз туалет буде передано на баланс музею.

 Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Для цієї знакової події буде сформовано комісію з 12 осіб, персональний склад якої буде затверджено окремим рішенням міської ради.


Як саме буде проходити передача поки що незрозуміло, але в Бердичеві вміють організовувати будь-які заходи, тож і тут, думаю, все буде зроблено, як треба.


У цього туалету вже є і своя історія: як його збирались купувати, як купували, як вибирали місце для встановлення, як встановлювали, як вирішували, кому передати на баланс, як його утримувало комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс», і, найголовніше, - коли він бував відкритим.


На жаль, про майбутнє головної пам’ятки історії нашого міста досить мало дискутують в інформаційному просторі, тож яка доля очікує комунальні заклади, розміщені на території кляштору, відомо небагато.


Відвідувачів з інших міст завжди шокували разючі відмінності між частиною території, якою опікується католицька громада та комунальною частиною комплексу. Але новий комунальний туалет все-таки приніс частинку Європи на цю половину, і при розумній організації його роботи він якщо і не додасть приємних спогадів про Бердичів, то дасть змогу не набути неприємних.


Залишилось зовсім небагато: щоб депутати на сесії затвердили склад комісії (а, може, хтось із депутатів захоче додатково увійти до цього почесного списку), щоб зібрався кворум на засіданні комісії, щоб комунсервіс знайшов і підготував всі документи для передачі туалету, щоб рішення комісії було затверджене послідуючим рішенням сесії (знову кворум, дебати, голосування, підписання)... І лише після цього ключ від туалету буде передано від двірника комунсервісу до технічки музею.


А тепер варто подумати над головним – чи варта такої бюрократичної тяганини передача ключа?..

  

tualet1

tualet2

tualet3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.