Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Чому працівники Бердичівської РДА не виконують своїх же рекомендацій?

Так сьогодні на апаратній нараді голова Бердичівської військової адміністрації Людмила Димидюк «закликала жителів району подбати про власну безпеку та обов’язково реагувати на сигнали повітряних тривог, спускаючись у сховища чи укриття».

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У всякому разі, так було написано на сторінці військової адміністрації у Фейсбук. Чи було це насправді, не знаю, бо журналістів на апаратні наради в район давно вже не запрошують, хоча й обіцяли кілька разів.


Але через годину після цієї наради я був у приміщенні РДА, щоб взяти інформацію для статті про роботу медичних амбулаторій району, і тут завила сирена.


З усіх кабінетів на усіх поверхах почали виходити співробітники та направлятись по сходам донизу. Я теж пішов з усіма, і, побачивши стрілку з написом «вхід до сховища», направився туди. Яким же було здивування, коли я побачив, що ніхто зі співробітників в сховище не пішов.


Я прогулявся довгим коридором підвального приміщення, почитав написи на закритих дверях, перевірив, чи є зі сховища запасний вихід, та й теж піднявся нагору і вийшов надвір. Виявляється, на дверях РДА висіла зовсім інша «інструкція» щодо дій по сигналу «Тривога». Тут було написано, що, почувши сирену, потрібно терміново покинути приміщення.


Виходить, що на загал голова адміністрації говорить одне, а для своїх – інше?..

 RDAtrivoga1

 RDAtrivoga2

 RDAtrivoga3

 

 RDAtrivoga5

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.