Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У боях за Україну героїчно загинув 29-річний бердичівлянин Костянтин Кравчук

Здається, він відчував себе Захисником із самого дитинства… Завжди активний, енергійний, спортивний. Загалом – справжній чоловік із народження. Такий, в якому яскраві сміливість та відвага уживалися зі здатністю взяти на себе відповідальність, сконцентруватися і прийняти рішення…

Бердичівська громада оплакує Костянтина Кравчука – 29-річного Захисника України, героїчно загиблого у боротьбі з російськими агресорами.

Костянтин навчався у 5-й школі. Закінчивши навчання, вступив до Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, після якого продовжив свій шлях Оборонця України у Житомирському військовому інституті ім. Корольова від Національного авіаційного університету. У 2014-му отримав звання лейтенанта. Службу проходив у Миколаєві. Брав участь у бойових діях. 7-го березня 2022-го був мобілізований на війну з росією.

Капітан Костянтин Кравчук залишався вірним обов’язку, присязі, своїй країні та своєму народові до останнього подиху. Він був сильним Воїном та звитяжним Сином роду козацького, котрий не боявся ані жити за Україну, ані битися за неї, ані за неї загинути. Світла тобі Пам’ять, земляче…

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет, редакція газети «РІО-Бердичів» та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Костянтина Кравчука і висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.