Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

На Бердичівщині вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня родинам загиблих Героїв

В Семенівській громаді День Української Державності відзначили врученням державних нагород захисникам-односельчанам, які віддали свої життя за Україну. Ордени «За мужність» були присвоєні Президентом України Максиму Павлюку та Євгену Волкову посмертно.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк.

У четвер, 28 липня, Україна вперше відзначила День Державності, встановлений у минулому 2021-му Володимиром Зеленським. Дата була обрана не випадково – протягом багатьох років цього дня відзначався День хрещення Київської Русі – Україна вшановувала святого рівноапостольного Володимира Великого, котрий є одним із перших державотворців нашої країни.

Для присутніх була підготовлена  програма, під час якої рідним воїнів, котрі тепер захищають нас з небес, вручили посмертні нагороди їхніх дітей.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня призначають за особисті мужність та героїзм, виявленні при порятунку людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Це видатна державна нагорода, якою удостоюють справжніх Героїв. Шкода, що не всіх вона знаходить за життя...

Мирне небо над Україною дається нам страшною ціною. Ціною смертей її дочок і синів, мирного населення, страшними руйнаціями – не лише українських міст і сіл, а мрій полеглих, яким не судилось збутись через війну. Їх подвиг, сміливість та самопожертва назавжди будуть вписані в історію держави, ім’я - закарбовані у пам’яті кожного з нас, а біль втрати за найдорожчими буде вічною незагойною раною у серцях рідних їх людей – матерів, дружин, дітей, братів та сестер, близьких та друзів.

Фото зі сторінки Наталії Семенюк у ФБ. 

zagybli1

zagybli2

zagybli3

zagybli4

zagybli5

zagybli6

zagybli7

zagybli8

zagybli9

zagybli10

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.