П'ятниця, 30 Вересня

Статутний капітал МКП «Бердичівводоканал» збільшили на майже 10 мільйонів гривень

А точніше – на 9,9 мільйонів гривень за рахунок спеціального фонду. Саме таке питання розглянули і затвердили депутати на позачерговій сесії міської ради.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

На що буде спрямовано ці кошти, повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Руслан Квятківський.
Перш за все, потрібно додатково виділити ще 700 тисяч гривень для придбання асенізаційного автомобіля. На минулій сесії на це вже виділяли 2 мільйони гривень, однак через зміни курсу гривні зросла і ціна автомобіля, тому тієї суми не вистачає.


З вищевказаної суми 3,6 мільйонів гривень виділять на придбання двох нових насосів для станції «Південна». Ці насоси потрібно заміни, бо один взагалі вже не працює, а інший знаходиться в критичному стані. Було вирішено, що якщо купувати нові, то такі, які будуть економнішими. Мова йде про насоси із шафами керування. Це дасть змогу замінити 4-х робітників, яких можна перевести на інший напрямок роботи, та зекономити за рік близько 500 тисяч гривень. Суму, яку витратять на купівлю насосів, вдасться відбити за 1,5 роки.


Ще 5,6 мільйонів гривень з суми, на яку збільшать статутний капітал МКП «Бердичівводоканал», планують витратити на купівлю хлораторної станції. Оскільки наразі в країні спостерігаються проблеми з сіллю, яка потрібна для очистки води, вирішено використовувати хлор, який є дешевшим і з наявністю якого проблем немає. Крім того, за словами заступника міського голови, придбання такої хлораторної станції для очистки води дасть змогу покращити її якість.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.