П'ятниця, 30 Вересня

Постраждалим від ракетного удару по Бердичеву виділять грошову допомогу

Два проекти рішення на засіданні виконавчого комітету стосувалися виділення грошової допомоги бердичівлянам.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Найперше затвердили протокол засідання комісії щодо виділення адресної грошової допомоги мешканцям міської громади, у яких значно погіршилося матеріальне становище. Мова йде про 6 осіб та загальну суму у 3 700 гривень з міського бюджету.


Окремо було розглянуто і затверджено проект рішення щодо грошової допомоги бердичівлянам, чий будинок зазнав пошкоджень внаслідок ракетного удару по Бердичеву. Нагадаємо, що подія трапилася цієї весни – 16 березня. Випущені окупантами ракети зруйнували також військовий об’єкт в громаді.


Відповідно до звернень бердичівлян та на підставі складеного комісією акту мешканцям пошкодженого житлового будинку було вирішено виділити кошти. Матеріальну допомогу нададуть 34 бердичівлянам і членам їх сімей, які проживали у будинку на момент обстрілу, на загальну суму у 560 тисяч гривень.


Начальниця управління сім’ї та соціального захисту населення Наталія Омельянчук, яка доповідала по цим питанням, додала, що усі підтверджуючі документи є, відповідне положення розроблено. Керуюча справами виконкому Лариса Котнюк зазначила, що це ще не всі громадяни, а ті, які подали усі необхідні документи і відповідне рішення на них підготовлене з метою пришвидшення процедури виплати грошей. По мірі подачі документів згідно з розробленим Положенням буде виділено таку матеріальну допомогу і решті постраждалих.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.