Вівторок, 30 Трв

Освіта, охорона здоров’я, пожежна й техногенна безпека і профілактика злочинності – внесено ряд змін до програм на засіданні виконкому у Бердичеві

17 серп. 2022 Світлана Семчук

Ряд змін до Програм було внесено на засіданні виконавчого комітету і стосувалися вони як галузі освіти, так і охорони здоров’я, цивільного захисту та профілактики злочинності.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Зокрема, як зазначила керуюча справами виконкому Лариса Котнюк, надійшло звернення від Бердичівського районного відділу поліції з проханням про виділення з міського бюджету 600 тисяч гривень. Цю суму планують розподілити на закупівлю будівельних матеріалів – 200 тисяч гривень, для проведення поточних ремонтів службових транспортних засобів, будівель та споруд – 350 тисяч гривень, для придбання паливно-мастильних матеріалів – 50 тисяч гривень.

Кошти у сумі 1 мільйон 336 тисяч буде виділено управлінню освіти і відповідні зміни будуть внесені до Програми. За словами начальниці управління освіти і науки Валентини Адаменко, працівниками галузі освіти були зроблено велику роботу по облаштуванню найпростіших укриттів та з підготовки до навчального року, на що були виділені значні кошти. Однак наразі виникла потреба термінового встановлення тривожних кнопок в закладах, де немає відеоспостереження. Крім того, попередньо були закуплені вогнегасники і заправлені наявні, однак з’явилася нова вимога - забезпечити вогнегасниками ще й протирадіаційні укриття, без чого відповідні акти не підпишуть.

Зміни до Програми розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я внесли через те, що міській лікарні з бюджету також потрібно виділити кошти. Керівник КНП «Бердичівська міська лікарня» Анатолій Сова назвав, куди і які суми необхідно. Це 1 млн. 750 тис. грн. на протипожежну безпеку, 1 млн. 900 тис. грн на фінансування співробітників, котрі працюють за рахунок міського бюджету – стоматологія, призовна комісія у військкоматі, платні послуги та центр детоксикації - та 600 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації реконструкції операційного корпусу.

Про зміни до Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Бердичівської МТГ від надзвичайних ситуацій присутнім розповів начальник відділу з питань НС та ЦЗН Віктор Рябушко. В розділі пожежної безпеки мова йшла про виділення 49,9 тис. грн. для музичної школи, на 150 тис. грн. збільшення фінансування міській лікарні, на 40 тис. грн. – водоканалу, але при умові внесення змін до Постанови Кабміну №590 можна буде розглядати дане питання, тому поки вносять зміни.

На капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей міському Палацу культури збільшать фінансування на 1 млн. 511 тис. грн. Нагадаємо, що цей проект рішення не було прийнято на сесії міської ради через нестачу голосів «за» депутатів. Міській лікарні на монтаж та установку пожежної сигналізації лікувального корпусу збільшать фінансування на 1 млн. 550 тис. грн. Для закладів освіти на придбання засобів пожежогасіння, про що ми повідомляли вище, збільшать фінансування на 528 тис. грн.

Для забезпечення працівників засобами захисту від небезпечних хімічних речовин буде збільшено фінансування до 115 тис. грн. МКП «Бердичівводоканал», а для придбання фільтрувальних пристроїв для самоврятування працівників міської лікарні під час пожежі буде збільшено фінансування на 559,44 тис. грн.

Відео

Офіційна інформація

19-річному бердичівлянину суд призначив нічний домашній арешт

19-річному бердичівлянину суд призначив нічний домашній арешт

26 травня 2023

Бердичівський міськрайонний суд, розглянувши клопотання слідчого, ухвалив застосувати запобіжний захід у виді нічного домашнього арешту щодо мешканця Бердичева, якому висунуто підозру у нанесенні тяжких тілесни...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.