Четвер, 28 Вересня

У Бердичеві продовжується неоголошена «війна» між містом і районом

На жаль, у нашому сьогоденні слово «війна» більше вживається у своєму первісному жахливому значенні, але й назвати те, що триває між містом і районом роками та десятиліттями простими суперечками чи непорозуміннями буде теж неправильно.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Здавалося б, змінилось вже керівництво в місті, кілька разів змінилось керівництво району, змінюються депутати в обох радах, а співпраці як не було, так і немає. І на останній сесії районної ради це знову в черговий раз проявилось.

Так, одне з чотирьох рішень, які планувалось прийняти на цій сесії, стосувалось зміни реєстрації місцезнаходження районної ради з села Бистрик на місто Бердичів, де вона й фактично знаходиться. Здавалося б, проста формальна річ, але у нас вона переросла у політичне протистояння.

Від того, де зареєстрована установа залежить до якого бюджету будуть іти податки її працівників. І колишній голова районної ради Максим Самчик зареєстрував її у селі, яке згодом перейшло до його ОТГ.

Ще 18 жовтня 2021 року міський голова Бердичева Сергій Орлюк звернувся з листом до районної ради про необхідність її перереєстрації за місцем фактичного знаходження, як того вимагає закон, і лише через десять місяців така «перевантажена роботою» районна рада знайшла час і наснагу, щоб поставити його у порядок денний.

Але депутати відмовились підтримати таке рішення, і всього чотирнадцять з них проголосували «за» його підтримку. І навіть спроба повернутись та переголосувати його не була результативно.

Нижче публікуємо результати поіменного голосування, звідки і можна дізнатись, хто як голосував, і хто взагалі ходить на ці сесії.

Ми вже багато разів писали про безглуздість та непотрібність такого органу, як районна рада, але після останньої сесії, де навіть деяким головам ОТГ не давали висловити свою думку, вони теж ствердились у такій позиції і хочуть публічно її засвідчити.

rada1

rada2

rada3

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

28 вересня 2023

28-го вересня 2023-го року у Бердичівському міськрайонному суді відбулося судове засідання у справі по обвинуваченню колишньої директорки ВЖРЕП та майстрині- профілактика цього ж підприємства у порушенні правил...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.