П'ятниця, 29 Вересня

Діалог Бердичівської міськради і поліції: - Віддайте нам пальне! - А ви доведіть, що воно ваше!

Саме такі слова звучали сьогодні на черговому суді у справі про зникнення пального.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Ініціатором цього слухання була вже не прокуратура, а міська рада. Вона подала скаргу на бездіяльність слідчого, який не повертає пальне, описане в якості речового доказу. Адже відразу після того, як 14 червня суд не задовольнив його клопотання про арешт дизельного палива, він одразу мав повернути ці речові докази власнику якоюсь процесуальною дією.

Та у слідчого на це питання одразу знайшлась відповідь. Він сказав, що 16 червня відповідні повідомлення і постанови він відправив як на адресу міської ради, так і на адресу Агрофірми «Світанок» (з якою було офіційно укладено договір про зберігання палива), і на адресу ТОВ «Йосипівське» (чий бензовоз було опечатано при огляді АЗС ТОВ «Техсервіс»).

Але міська рада не отримувала таке повідомлення і постанову, і її юрист просила надати додаткових аргументів про те, що листи були надіслані: контрольний екземпляр з поміткою про вручення чи поштові квитанції замовного відправлення. Натомість слідчий надав лише ксерокопію з їхнього журналу вихідної кореспонденції.

На жаль, після судового засідання мені не вдалось додзвонитись до вказаних вище підприємств, щоб дізнатись, чи отримували вони подібні листи. На території АЗС ТОВ «Техсервіс» теж нікого не вдалось знайти, щоб спитати, чи забирали свій бензовоз ружинські аграрії, і взагалі чи хтось тут останнім часом приходить на роботу.

І якщо підсумувати почуте за два дні судів по злощасному пальному, то картина виходить не дуже радісна і не дуже зрозуміла.

Якщо в перші місяці війни всі змобілізувались на головній задачі – захисті від ворога - всі бігали, всі спішили, всі були в напрузі і тонусі, то зараз якось усіх попустило, і знову в основу будь-яких рухів стали закладатись політичні суперечки, кулуарні домовленості чи закулісні ігри.

Знову поліція щось крутить-мутить, в тому числі і шляхом термінової заміни місцевого начальства, здається, що хтось їх підштовхує саме у цій справі. Знову у міськвиконкомі невідомо хто за що відповідає, та й кадрові зміни у квітні, коли звільнилась заступниця з питань ЖКГ, стають більш зрозумілими.

Але ж життя триває. Повсякчас у місті потрібно вирішувати сотні господарських справ, а робити їх в атмосфері взаємних підозр і звинувачень не так вже й приємно. Думаю, настав час і міському голові висловити свою позицію в цій політично-кримінальній історії з пальним.

Якщо це були якісь помилки при оформленні документів - визнати їх, а якщо були все ж у когось хоч навіть наміри нажитись на війні - то чесно вказати їх і публічно від них відректись. На жаль, замовчування веде лише до поглиблення конфлікту та втрати довіри, яка є в житті чесної людини найвищою цінністю.

P.S. Якщо передадуть цю справу на розслідування до ДБР, а таке теж може статись, то вона затягнеться ще на довше, і резонанс її буде ще більшим.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

28 вересня 2023

28-го вересня 2023-го року у Бердичівському міськрайонному суді відбулося судове засідання у справі по обвинуваченню колишньої директорки ВЖРЕП та майстрині- профілактика цього ж підприємства у порушенні правил...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.