Вівторок, 30 Трв

Деякі рішення запланованої сесії Бердичівської міськради можна буде легко оскаржити

23 серпня міський голова Бердичева Сергій Орлюк видав розпорядження про скликання чергової сесії міської ради.

На ньому будуть розглядати більше тридцяти питань життєдіяльності міста, більшість яких заздалегідь оприлюднені на Офіційному сайті для ознайомлення і, при необхідності, для надання пропозицій від бердичівлян.

Свого часу оприлюднення проектів рішень подавалось як революція у боротьбі з корупцією, а закон про публічну інформацію, який змусив органи місцевого самоврядування публікувати їх, був однією з вимог нашого поступу до Європи, Безвізу і демократії.

Але й тут наші формальні виконання європейських правил часто-густо повністю перекреслюються їх реальним виконанням.

Так, на черговій сесії міськради, яка має відбутись 7 вересня, одним з питань порядку денного є прийняття «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Бердичівської міської територіальної громади на 2022- 2025 роки». Відповідний проект рішення оприлюднено на сайті, але без самої Програми!!!

Як люди можуть давати пропозиції до того, що вони не можуть прочитати?!!

Колишній міський голова виграв суд щодо свого непризначення секретарем ради Володимира Пономарчука лише через те, що така пропозиція не була оприлюднена на Офіційному сайті. Та й в інших містах є приклади, коли рішення місцевої влади оскаржувались через те, що завчасно не оприлюднювались.

З 30 серпня починаються засідання постійних депутатських комісій і чи буде хоч там представлено депутатам текст цієї Програми, постараємось проінформувати бердичівлян

Порядок денний сесії міськради:

1. Про виділення матеріальної допомоги.

2. Про порядок надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих під час захисту Батьківщини.

3. Про утворення та залучення добровільного формування цивільного захисту Бердичівської міської територіальної громади.

4. Про Інвестиційну програму КП «Бердичівтеплоенерго» на 2022-2023 роки. 5. Про Інвестиційну програму МКП «Бердичівводоканал» на 2022-2023 роки. 6. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Бердичівської міської територіальної громади на 2022- 2025 роки.

7. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з надання послуг з поводження з побутовими відходами (твердими) на території Скраглівського старостинського округу Бердичівської міської територіальної громади та проєкту договору.

8. Про списання основних засобів МКП «Бердичівводоканал».

9. Про продовження договору господарського відання МКП «Бердичівводоканал».

10. Про продовження договорів господарського відання МКП «Бердичівкомунсервіс».

11. Про безоплатну передачу транспортних засобів та обладнання з балансу МКП «Бердичівкомунсервіс» на баланс МКВЖРЕП №7 та закріплення їх на праві господарського відання.

12. Про безоплатну передачу транспортних засобів з балансу КП «Бердичівтеплоенерго» на баланс МКВЖРЕП №7 та закріплення їх на праві господарського відання.

13. Про безоплатну передачу транспортного засобу та навісного обладнання на баланс МКВЖРЕП №7 та закріплення його на праві господарського відання.

14. Про безоплатну передачу об?єкта нерухомого комунального майна, вилученого з господарського відання.

15. Про закріплення об’єктів комунальної власності на праві господарського відання.

16. Про продовження договору господарського відання.

17. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2022 році.

18. Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 31.05.2022 № 543 «Про затвердження переліків об’єктів оренди комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади» (зі змінами).

19. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

20. Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул. Шолом-Алейхема.

21. Про затвердження документації, вилучення та передачу земельних ділянок у власність, постійне користування та оренду фізичним і юридичним особам.

22. Про припинення права користування земельними ділянками.

23. Про продовження договорів оренди землі.

24. Про надання права сервітутного землекористування.

25. Про продовження договорів сервітутного землекористування.

26. Про надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для передачі в оренду ПП «Кароля».

28. Про надання дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок.

29. Про продаж земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, який належить покупцю на праві власності.

30. Про призначення уповноваженої особи та підписання акту приймання - передачі земельної ділянки.

31. Про внесення змін до рішення міської ради.

32. Про затвердження Порядку здійснення реабілітаційних заходів Комунальною установою «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» Бердичівської міської ради.

33. Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 30.09.2021 № 346 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради, як постійно діючий робочий орган, у новій редакції».

34. Про зняття з контролю рішень Бердичівської міської ради.

35. Про розгляд депутатських запитів.

36. Різне.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

19-річному бердичівлянину суд призначив нічний домашній арешт

19-річному бердичівлянину суд призначив нічний домашній арешт

26 травня 2023

Бердичівський міськрайонний суд, розглянувши клопотання слідчого, ухвалив застосувати запобіжний захід у виді нічного домашнього арешту щодо мешканця Бердичева, якому висунуто підозру у нанесенні тяжких тілесни...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.