Понеділок, 28 Листопада

Допомога сім’ям загиблих, опікунство, земля та нерухомість – виконком Бердичева розглянув низку проєктів рішень

Загалом на порядок денний засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що відбулося у понеділок зранку, було винесено 11 питань. Про мережу закладів освіти та передачу об’єктів нерухомості на баланс ВЖРЕП №7 ми повідомляли в попередніх публікаціях. Однак, окрім цього, був ще ряд важливих питань, що потребували розгляду та голосування.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Зокрема, було підтримано надання дітям статусу позбавлених батьківського піклування, батька яких позбавили права піклуватися дітьми, а матір померла. Проголосували за припинення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, у зв’язку з її усиновленням. Також члени виконкому надали дозвіл на укладення договорів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти.


Відповідно до звернення директора «Центру первинної медико-санітарної допомоги» одноголосним рішення було продовжено договір про закріплення комунального майна на праві оперативного управління щодо частини нежитлової будівлі по вулиці Житомирській, 44/2, укладений між виконавчим комітетом Бердичівської міської ради та ЦПМСД.


Статус «вимушеної невідповідності вимогам Плану зонування території міста Бердичева» надали члени виконкому земельній ділянці, визнавши відповідне функціональне призначення. У людини у власності є будинок і є земельна ділянка. Надійшло звернення з проханням отримати дозвіл на добудову до належного цій людині будинку, однак є певні невідповідності у містобудівній документації, тому і був винесений відповідний проєкт рішення.


Ще один проєкт стосувався змін до рішення виконавчого комітету «Про надання дозволу на реконструкцію нежитлових приміщень під житлові квартири з влаштуванням автономного опалення, присвоєння їм адрес». В подальшому буде проведено державну реєстрацію нежитлового приміщення у житлове.


Наприкінці засідання члени виконкому проголосували за виділення матеріальної допомоги чотирьом родинам загиблих захисників України на загальну суму у 200 тисяч гривень, за переоформлення особових рахунків, взяття на квартирний облік та зняття з нього, внесення змін у склад сім’ї і, традиційно, затвердження списків безкоштовного дитячого харчування.

proekti1

proekti2

proekti3

proekti4

proekti5

proekti6

proekti7

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.