П'ятниця, 30 Вересня

В Бердичеві розпочалась сесія міськради. З порядку денного вже виключили три питання.

Вже при прийнятті порядку денного цієї сесії відбулись серйозні зміни.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Так, з числа питань, які будуть обговорюватись і прийматись виключено рішення про затвердження «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин». Ми вже писали раніше, що тексту цієї програми не було оприлюднено на офіційному сайті, не отримали його депутати і при розгляді на постійних комісіях.

Наступним питанням, яке було знято з обговорення, став Перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2022 році. Про нього ми теж писали, зокрема про те, що в нього якось дивно попало приміщення книжкового магазину в центрі міста.

Ну і трохи неочікувано виключили з порядку денного питання № 19, про надання дозволу для розробки детального плану території по вулиці Житомирській, 97. Про нього ми ще не писали, хоча й збирались, адже ходять чутки, що нові власники товариства, які й планували замовити детальний план, дуже близькі до нашого міського керівництва.

Про інші деталі роботи чергової сесії міської ради читайте в наступних репортажах.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.