П'ятниця, 30 Вересня

Більше 50 мільйонів гривень додатково розподілили депутати у бюджеті Бердичева

Сьогодні відбулась позачергова 26 сесія Бердичівської міської ради, яка була скликана, за словами міського голови, для прийняття термінових рішень, пов’язаних з підготовкою до зимового опалювального сезону та для надання шефської допомоги військовим підрозділам.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Але текст рішення про допомогу не озвучували, і на офіційному сайті не публікували з міркувань безпеки, адже там вказані назви військових частин. Сказали лише загальну суму, яку мають виділити на ці потреби з міського бюджету – 12 мільйонів гривень.

Наступні мільйони з бюджету депутати розподіляли вже на потреби житлово-комунального господарства міста.

5,3 мільйони – на очищення основного проблемного колектора зливової каналізації, який починається на вулиці Богдана Хмельницького, а потім слідує по провулку Тихому, вулицям Молодогвардійська та 30-річчя Перемоги (можливо, після такої очистки не буде вже при зливах наповнюватись «море» між «Амстердамом» та «Мірабелою» - авт.).

7,5 мільйонів – на закупку «Бердичівтеплоенерго» двох модульних котелень на альтернативному паливі (дровах), які будуть застосовуватись в аварійних випадках для короткотривалого (до трьох днів) забезпечення функціонування мереж теплопостачання. Одна котельня потужністю 1 МВт, а друга – 0,3 МВт. Дрова для їх роботи вже почало заготовляти інше комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс».

7 мільйонів – на закупівлю семи дизельних генераторів для аварійних ситуацій у разі відімкнення електроживлення котелень (три по 200 КВт, два по 100 КВт і два по 20 КВт).

1,5 мільйони – на покриття різниці в тарифах за тепло для «Бердичівтеплоенерго» (таку суму треба платити тепер ЩОМІСЯЦЯ, щоб не відключили газ за старі борги).

3,5 мільйони – на закупівлю аналогічних генераторів для водоканалу та 200 тисяч на закупівлю дванадцяти ємностей для доставки води по мікрорайонах міста в разі екстрених ситуацій.

648 тисяч гривень – на придбання трьох палаток та 11 буржуйок для організації пунктів обігріву, про які ми вже писали.

300 тисяч – на закупівлю відвалу до грейдера для очистки снігу, бо після передачі військовим кількох одиниць комунальної техніки потрібно краще агрегатувати ту, що залишилась.

Крім розподілу цих мільйонів депутати ще проголосували за виділення коштів, які напряму не стосуються опалювального сезону, але були підготовлені чиновниками міськради до загального пулу бюджетних рішень.

450 тисяч – на заміну вікон у будівлі відділення науково-технічної творчості Центру позашкільної освіти по вулиці Європейській (де зараз, під час ремонту основної будівлі, по суті, базується більшість гуртків ЦПО та його керівництво).

30 тисяч - на експертизу та коригування проектів будівництва скейт-парку та спортивних майданчиків на міському пляжі.

14 мільйонів – на продовження ремонту плавального басейну. Проти цього рішення не голосував ніхто з депутатів, навіть ті, хто не так давно не хотіли давати півтора мільйони на реконструкцію протипожежної сигналізації в МПК.

Чи є в міському бюджеті стільки мільйонів і як вони туди попали ніхто з депутатів не питав, а на моє питання, чи передбачені на виконання обговорюваних заходів субвенції з обласного чи державного бюджетів, міський голова відповів, що все це – кошти виключно міського бюджету, котрий наповнюється податками бердичівлян.

byudget1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.