Неділя, 4 Грудня

Заступнику міського голови Бердичева суд заборонив спілкуватись з міським головою

Така вимога була вказана серед інших обов’язків Руслана Квятківського, якого підозрюють у причетності до заволодіння пальним з матеріального резерву міста.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Сьогодні в бердичівському суді відбулось два судових засідання по цій справі, яка вже давно стала в Бердичеві резонансною. На одному суддя Большакова розглядадала клопотання прокурора Балабанова щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання, а на іншому клопотання щодо його відсторонення від посади.

Подивитись на ці засідання крім учасників справи та журналістів прийшли ще й депутати міської ради Любов Івасюк і Максим Шафранський та депутатка обласної ради Наталя Онуфрієнко.

Прокурор на них доводив, що Квятківський був причетний до «зникнення» 82 тонн дизельного пального, і що без запобіжного заходу та перебуваючи на посаді може тиснути на підлеглих, які можуть бути свідками у справі. А те, що сторона захисту представила суду позитивну характеристику на підозрюваного та два клопотання з проханнями не відстороняти його від посади (від 13 депутатів міськради та від трудового колективу виконкому), прокурор назвав свідченнями такого тиску.

Руслан Квятківський був небагатослівним на обох засіданнях, більше говорив його адвокат. Вони погодились з запобіжним заходом, але просили суддю, щоб із обов’язків виключили заборону відлучатись з Бердичева без дозволу слідчого, адже навіть для спілкування з адвокатом йому потрібно їхати в Житомир, або ж у Вінницю, щоб провідати свою маму похилого віку. Мовляв, попереднім підозрюваним у цій же справі (Азізову і Котику) не давали таких суворих обмежень щодо пересування. Та й заборони щодо спілкування, про яку йдеться в заголовку статті, до них теж не застосовували.

Документи справи, тобто, докази підозри заступника в повному обсязі не досліджувались суддею, а лише оголошувались їх назви, тож дізнатись з них, що ж нового «накопали» слідчі та прокурори не вдалось. Єдине з почутого, що було новим – це долучені накладні щодо передачі палива від МКАРСу до інших комунальних підприємств «ККП» та «Бердичівкомунсервіс». Але ні дати цих документів, ні обсяги пального не озвучувались, тому й дізнатись, чи відповідають вони прийнятим рішенням виконкому теж поки що неможливо.

Крім міського голови спілкування Квятківському обмежили також з його першим заступником, кількома керівниками комунальних підприємств та працівниками управління ЖКГ. І все це ще на першому судовому засіданні, щодо обрання запобіжного заходу, тож результат другого судового засідання вже був передбачуваний, адже, як він міг би виконувати свої обов’язки не спілкуючись з своїм керівництвом та підлеглими.

Хоча як суд чи слідчі зможуть проконтролювати заборону спілкування?..

kvyatkivskiy sud 1

kvyatkivskiy sud 2

kvyatkivskiy sud 3

kvyatkivskiy sud 4

kvyatkivskiy sud 5

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.