Середа, 29 Березня

Черговий судово-паливний тиждень минув в Бердичеві

З понеділка по четвер в Бердичівському суді мали проходити чи проходили слухання у знаменитій вже на всю Україну паливній справі.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Проводила їх слідча суддя по цьому кримінальному провадженню Тетяна Большакова, а представляв обвинувачення старший прокурор групи прокурорів у цій справі Петро Балабанов.

В понеділок мали продовжити відсторонення від посади заступнику міського голови Бердичева з питань ЖКГ Руслану Квятківському, але він не прийшов, слухання перенесли на середу.

У вівторок (день, коли виповнилось півроку з початку розслідування) розпочали слухання щодо продовження відсторонення від посади першого заступника міського голови Артема Азізова, але відклали, бо прокурор не встиг зробити копії нових документів, відклали на середу, 15.30.

В середу на 14.00 мало початись слухання по Квятківському, але через тривоги та світло затягнулось аж до 17.00, і відповідно, слухання, яке мало бути о 15.30 по Азізову перенесли на четвер.

В четвер через світло та тривоги це слухання тривало мало не весь день. В підсумку і Квятківському і Азізову продовжили відсторонення від посади і запобіжний захід ще на місяць, тому що лише на місяць прокурор продовжив строки цього розслідування.

В ході цих слухань присутні могли дізнатись про деякі нові подробиці розслідування. Так, наприклад, було озвучено те, що крім квітневих – травневих допитів керівників комунальних підприємств, аналогічні відбулись буквально на минулому і на цьому тижні, і можливо, саме ці покази стали причиною того, що директору МКАРСу відсторонення від посади не продовжували, і він приступив до виконання своїх обов’язків. Також серед документів фігурували накладні, по яким нібито видавали паливо комунальникам, але підтвердження реальності таких фактів не знайдено.

Одним словом, краплина по краплині стають відомі якісь окремі епізоди цієї заплутаної справи, але поки що все виглядає так, ніби її учасники просто не оформили відразу всіх необхідних документів для правильного з точки зору бухгалтерського обліку «матеріальних цінностей». А потім ще й стали якось недолуго ті документи заднім числом оформляти. Тобто, доказів про те, що хтось із цього мав якийсь прибуток чи інший зиск, поки що не видно. А якщо вони і є, то старанно оберігаються прокуратурою, щоб бува народ не дізнався їх раніше, ніж коли їм буде потрібно і вигідно.

Але, чи знав бухгалтерський облік, що в нас почнеться війна, що танки і гради посунуть на країну, що будуть стріляти ракетами і підривати будівлі, мости, дороги, а нині ще й електростанції і підстанції.

Чесно кажучи, хочеться, щоб матеріали цієї резонансної справи швидше попали в суд вже повністю, і тоді й можна буде визначитись, чи правильний вибір зробили бердичівляни на кількох останніх виборах.

sudi1

sudi2

sudi3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

У Бердичівському районі поліцейські затримали наркодилера з Вінниччини

У Бердичівському районі поліцейські затримали наркодилера з Вінниччини

29 березня 2023

Підозрілого чоловіка на вулиці с. Великих Низгірців оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу зупинили для перевірки. У нього виявили пакунок з полімерними згортками. У кожному з них була крис...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.