Неділя, 4 Грудня

На війні героїчно загинув бердичівлянин Роман Жалівцев

14 лист. 2022 РІО-Бердичів

Війна не розбираючи забирає людські життя, проносячи біль та горе рідним і близьким загиблих. На жаль, пантеон новітніх героїв України щоразу поповнюється новими іменами...

Бердичівська районна військова адміністрація з сумом повідомляє про загибель бердичівлянина - молодшого сержанта Жалівцева Романа Васильовича, 1995 року народження.

Проходив військову службу за контрактом, командир дивізіону самохідного артилерійського дивізіону військової частини А3091. Загинув 11 листопада 2022 року поблизу населеного пункту Чаплино Дніпропетровської області.

Бердичівська районна військова адміністрація та редакція газети «РІО-Бердичів» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким полеглого героя. Пам'ять про нього вічно житиме у наших серцях, мир та спокій українському воїну...

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.