Неділя, 4 Грудня

На Донеччині загинув житель Бердичівського району Токарський Володимир

15 лист. 2022 Бердичівська районна військова адміністрація

Жителі Бердичівського району у лавах Збройних сил України мужньо боронять українську землю від російської агресії, намагаючись стримати ворога та звільнити окуповані ворогом населені пункти. На жаль, у запеклих боях продовжують гинути наші відважні захисники, оплачуючи власним життям волю та свободу свого народу.

Маємо нові трагічні новини, що надійшли до нас у Швайківську територіальну громаду. Бердичівська районна військова адміністрація з сумом повідомляє, що у боротьбі за Батьківщину героїчно загинув житель села Райки - старший лейтенант Токарський Володимир Володимирович, 1983 року народження.

Командир 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону військової частини А 1376 героїчно загинув 13 листопада під час оборони міста Бахмут (Донецька область), отримавши поранення, які виявилися несумісні з життям.

Бердичівська районна військова адміністрація та редакція "РІО-Бердичів" висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого героя. Розділяємо з вами біль втрати, оплакуючи загибель захисника України.

Схиляємо голови у скорботі, дякуючи мужньому воїну за його безсмертний подвиг, який ніколи не буде забутий вдячними жителями великого об’єднаного Бердичівського району…

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.