Неділя, 4 Грудня

Бердичівські депутати тепер будуть частіше збиратись на сесії

А все тому, що Постановою Кабміну від 4 листопада у виконавчих комітетів рад по всій Україні знову забрали повноваження вирішувати питання використання місцевих бюджетів.


Ось і вчора Бердичівська міська рада провела свою сесію для вирішення лише трьох бюджетних питань. Першим – надали допомогу з бюджету чотирьом бердичівлянам, які потребують коштів на лікування 19 тисяч гривень на всіх; другим – надали шефську допомогу двом військовим частинам на загальну суму 320 тисяч гривень і третім – дали 300 тисяч міському відділу поліції на ремонти та інші необхідні речі.

Я спочатку подумав, що депутати таки доконали міського голову своїми вимогами на вирішувати скороченим складом виконкому бюджетних питань, але секретар ради після закінчення сесії пояснив, що рішення прийняте на всеукраїнському рівні.

Отже, позачергова сесія міської ради понеділкового ранку пройшла дуже швидко. Питання слухали майже стільки часу, як і гімн України та Бердичева на початку і по закінченню засідання. І якби не поіменне голосування, яке теж забирає чимало часу, то сесію, напевно змогли б провести за 10 хвилин.

А поскільки перевиконання бюджету до кінця року ще планується, то депутатам позачергово і чергово доведеться збиратись ще не раз.

sessiya1

sessiya2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.