Неділя, 29 Січня

Оприлюднено бюджет Бердичева 2023. ПДФО військових більше, ніж всіх інших працюючих

30 лист. 2022 Власкор

Вчора на офіційному сайті Бердичева було вперше оприлюднено проект рішення виконавчого комітету стосовно бюджету міста на 2023 рік.

Читайте, аналізуйте, порівнюйте.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проєкту бюджету
Бердичівської міської територіальної громади на 2023 рік

Проєкт бюджету на 2023 рік сформований відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік».
При визначенні обсягу фінансового ресурсу бюджету на 2023 рік враховано основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку на 2023 рік, динаміку надходжень податків і зборів.

При формуванні проєкту бюджету Бердичівської МТГ на 2023 рік враховано державні соціальні стандарти.

Економічний та соціальний розвиток

Унаслідок повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією 24 лютого 2022 року, економіка як України так і громад зазнала змін. Найбільший шок від повномасштабного вторгнення росії на територію України припав на березень 2022 року. Частина підприємств громади призупинила свою діяльність, експортери стикнулися з обмеженими можливостями через блокаду портів, понад 25% населення покинули свої домівки, зріс рівень безробіття, знизився рівень заробітної плати, фактично зупинено інвестиційні проєкти через надвисокі інвестиційні ризики.

Однак, уже станом на середину травня 2022 року, на тлі зміни географії активності воєнних дій, підприємства громади почали відновлювати свої потужності та нарощувати активність незважаючи на широкомасштабні воєнні дії в країні. Поступово поверталися люди у свої домівки, формувалися нові логістичні маршрути.

Окремі сфери економіки, такі як державне управління, банківська справа, харчова промисловість, роздрібна торгівля, а також сфера охорони здоров’я та освіти продовжили діяльність. Завдяки процесам діджиталізації тимчасова пауза в діяльності цих секторів була нетривалою або взагалі відсутньою.

Підприємництво

Станом на 01.10.2022 року кількість фізичних осіб-підприємців, які перебувають на обліку в Бердичівській ОДПІ та мають стан «основний платник» залишилась на рівні аналогічного періоду минулого року та склала 3644 особи. Порівняно з початком 2022 року кількість фізичних осіб- підприємців зменшилась на 19 осіб. Протягом звітного періоду зареєстровано 355 суб’єктів господарювання, в тому числі: юридичних осіб – 45, фізичних осіб-підприємців – 310. Припинили свою діяльність 342 суб’єкти господарювання, з них: юридичні особи – 21, фізичні особи-підприємці – 321.

У звітному періоді суб’єктам господарювання виділено 13 земельних ділянок загальною площею 24 223 кв.м., з них: під виробництво – 22 282 кв.м. (9 земельних ділянки), для комерційного використання – 1 941 кв.м. (4).

Продано 7 земельних ділянок загальною площею 10 062 кв.м. на суму 3,0 млн.грн.

Розглянуто 238 звернень громадян з питань захисту прав споживачів в сфері торгівлі, послуг та транспорту.

Будівельний комплекс

За оперативною інформацією станом на 01 жовтня 2022 року прийнято в експлуатацію:

- житлових будинків загальною площею – 1150,5 кв.м.,

- житлових будинків та господарських споруд за спрощеною системою (збудованих в період з 05 серпня 1992 по 09 квітня 2015 року) – 2705,9 кв.м.

Управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин за 9 місяців 2022 року було розроблено для замовників та видано:

- 12 будівельних паспорти забудови земельної ділянки;

- 11 містобудівних умови та обмеження для проектування об’єктів будівництва;

- 8 наказів щодо присвоєння (впорядкування) поштових адрес;

- 37 витягів з містобудівної документації;

- 239 викопіювань.

Відділом ДАБК за вищевказаний період опрацьовано та зареєстровано в державному реєстрі:

- 107 повідомлень про початок виконання підготовчих/будівельних робіт;

- 82 декларації про готовність до експлуатації об’єкта;

Житлово-комунальне господарство

Житловий фонд міста Бердичева нараховує 629 багатоквартирних житлових будинки, загальною площею 1132,8 тис.м2.

Станом на 01.10.2022 в 222 будинках створено 192 ОСББ, що становить 68% від загальної площі житлового фонду міста.

На сьогоднішній день в 12 багатоквартирних будинках проведено загальні збори співвласників, на яких прийнято рішення про створення ОСББ. На даний час проводиться робота по оформленню установчих документів.

У місті є один управитель багатоквартирними житловими будинками – це МК ВЖРЕП № 7.

У звітному періоді поточний ремонт житлового фонду здійснювався управляючою компанією та ОСББ міста в межах внесків співвласників багатоквартирних будинків та встановлених тарифів.

З міського бюджету станом на 01.10.2022 року відшкодовано відсотки за залученими кредитами по впровадженню енергозберігаючих заходів для трьох ОСББ «Приморський-12», «Барвінок-7, «Галант», які оформили «Теплі кредити» на загальну суму 11,1 тис.грн..

На сьогоднішній день розпочато виконання аварійних, відновлювальних робіт по утриманню дорожнього покриття на 46 вулицях і дорогах Бердичівської МТГ на суму 14,4 млн. грн.. Станом на 01.10.2022 року фактично профінансовано 4,3 млн.грн.

В поточному році здійснювалося утримання та ремонт об’єктів благоустрою, на що використано 17,6 млн.грн..

За вказані кошти виконано наступні роботи та надані послуги:

- розчищено 839 решіток зливової каналізації та 94 м/п канави зливової каналізації;

- відремонтовано 62 колодязі та проводиться утримання 34,4 км зливової каналізації;

- замінено 47 лампочок в світлофорних об’єктах;

- проведено реставрацію 123 дорожніх знаків;

- проведено монтаж 57 дорожніх знаків;

- проведено ремонт 4 зупинок громадського транспорту;

- видалено 45 сухостійних, хворих і аварійних дерев, проведено формовочну обрізку 1421 дерева;

- висаджено 1967 шт. квіткової розсади;

- проведено роботи по плануванню газонів 1951 м2;

- проведено роботи по утриманню дорожнього покриття площею 315 м2;

- проведено роботи по грейдеруванню дорожнього покриття з частковим профілюванням занижених місць 28657 м2;

- ліквідовано 22 стихійних сміттєзвалища, з яких вивезено 186 м3 сміття тощо.

Освіта

Першочерговим завданням управління та закладів освіти під час підготовки до нового 2022-2023 навчального року було приведення у готовність до використання захисних споруд. Відсутність можливості укриття працівників та здобувачів освіти у закладі освіти унеможливлювала б відкриття закладу в режимі офлайн з 01.09.2022. Для приведення захисних споруд, найпростіших укриттів, споруд подвійного призначення до використання за призначенням було проведено поточні ремонти та закуплено обладнання, інструменти, інше оснащення.

Повністю збережено мережу закладів освіти громади, в складі якої функціонує 14 закладів дошкільної освіти, 16 – загальної середньої та 2 заклади позашкільної освіти.

На виконання вимог Закону України «Про освіту» приведено у відповідність до існуючих типів закладів загальної середньої освіти типи та найменування закладів освіти громади. З першого липня поточного року у складі мережі закладів загальної середньої освіти функціонує 10 гімназій, 5 ліцеїв та початкова школа № 18.

Охорона здоров’я

Основним завданням галузі охорони здоров’я було і залишається надання медичних послуг мешканцям міста, а з введенням військового стану і внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток в нашій громаді.

Протягом звітного періоду на утримання галузі використано коштів в сумі 187,7 млн.грн., з них кошти НСЗУ – 169,2 млн.грн., кошти бюджету міської територіальної громади – 17,8 млн.грн., медичної субвенції з державного бюджету та цільових державних програм – 669 тис. грн.

Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2022 року в закладах охорони здоров’я проведені поточні ремонти приміщень, придбано обладнання і предмети довгострокового користування.

На заходи з реалізації пріоритетних завдань використано кошти:

• бюджету МТГ в сумі 1 750,0 тис.грн. за рахунок яких придбано генератор безперебійного живлення;

• субвенції з державного бюджету в сумі 210,3 тис.грн. на проведення реконструкції системи кисне-постачання з встановленням кисневої станції;

• НСЗУ за рахунок яких придбано обладнання на суму 1 790,5 тис.грн., а саме: аналізатор біохімічний, діатермокоагулятор-електроніж універсальний радіохвильовий, фетальний монітор, автоматичний зовнішній дефібрилятор, діатермокоагулятор-електроніж хірургічний, мікроскоп, центрифуга тощо.

Проведено роботи з поточних ремонтів для покращення умов перебування пацієнтів та умов праці медичних працівників на суму 568,3 тис.грн., з них кошти міського бюджету - 7,0 тис.грн., кошти НСЗУ – 557,9 тис.грн., благодійні кошти – 3,4 тис.грн.

За рахунок централізованого постачання обладнання за 9 місяців 2022 року лікарня оновила своє обладнання на суму 3 136,1 тис.грн. (киснева станція, апарат УЗД з набором датчиків, відсмоктувач хірургічний).

Культура

Незважаючи на складні умови у зв’язку з воєнним станом у місті збережено не тільки мережу галузі культури, загалом, а й усі робочі місця закладів культури.

Протягом 9 місяців на утримання установ закладів культури, поліпшення їх матеріально-технічної бази (ремонти та облаштування приміщень, закупівлю техніки та обладнання, впровадження протипожежних заходів, поповнення фондів тощо) використано 29,2 млн.грн.

Центром дозвілля, культурного та мистецького життя Бердичева є міський Палац культури імені Шабельника Олексія Андрійовича. На базі закладу діють 36 клубних формування (більше тисячі учасників), 12 аматорських колективів носять звання «Народний» та «Зразковий».

Враховуючи воєнний стан, Музей історії міста Бердичева відвідало більше 4,5 тисяч осіб, проводяться екскурсії, організовано і проведено 26 мистецьких виставок. В Музеї проводилась реекспозиція залів. Проводиться робота по паспортизації музейного фонду, по збору експонатів та інформації до тематичної зали (російсько-українська війна). Придбано систему охоронної сигналізації на суму 40,5 тис.грн.

Соціальний захист населення

Протягом 9 місяців 2022 року спеціалістами прийому заяв та документів з питань надання соціальних допомог було прийнято 3 650 заяв для призначення всіх видів державних допомог та субсидій. Прийом заяв та документів для призначення всіх видів державних допомог здійснюється відповідно до вимог роботи під час воєнного стану.

За звітний період державні соціальні допомоги отримали 28 754 особи/сім’ї на загальну суму 91,8 млн.грн.

Станом на 01.10.2022 року:

• субсидію та пільги (готівкою) для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримують 10 111 домогосподарств на загальну суму 67,9 млн.грн.;

• субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу призначено 14 домогосподарствам на загальну суму 42,5 тис.грн..

Станом на 01.10.2022 року чисельність пільговиків, облікованих у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги становить 19 899 осіб.

В управлінні сім’ї та соціального захисту населення на обліку станом на 01.10.2022 перебуває 6213 осіб з інвалідністю.

З числа потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС станом на 01.10.2022 на обліку перебуває 1140 осіб. За звітний період зазначеній категорії пільговиків виплачено компенсацій та допомог у сумі 1,9 млн.грн..

В Єдиній базі даних вимушених переселенців обліковується 4674 осіб, в т.ч. 1321 дитина. З початку року виплата адресної допомоги зазначеній категорії громадян проведена на суму 5,4 млн.грн..

На обліку у відділі підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради станом на 01.10.2022 перебуває 710 багатодітних сімей, в яких виховується 2359 дітей.

Ринок праці

Протягом звітного періоду послугами Бердичівського міського центру зайнятості скористалися 2497 безробітних осіб, що на 19% менше ніж у відповідному періоді минулого року.

Станом на 1 жовтня 2022 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 683 особи, що на 31% менше ніж за аналогічний період минулого року.

За вказаний період працевлаштовано 685 осіб, в тому числі 647 осіб, які мали статус безробітного, що на 20 % менше минулорічного показника.

Протягом звітного періоду 280 роботодавців співпрацювали з Бердичівським міським центром зайнятості, що на 21 % менше аналогічного показника минулого року. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями становила 1265 одиниць, що на 30% менше минулорічного показника.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 10 безробітних, за яких роботодавцям відшкодовано 144,8 тис.грн..

Протягом 9 місяців 2022 року за направленням центру зайнятості професійне навчання проходили 168 безробітних, видано 1 ваучер (для осіб старше 45 років). Прийняли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 9 осіб.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 8117,14 грн., що на 23% більше аналогічного періоду минулого року.

Станом на 1 січня 2022 року на одне вільне робоче місце претендувало 6 безробітних, що удвічі менше аналогічного періоду минулого року. Рівень безробіття станом на 01.10.2022 зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року на 21,4% та склав 1,7%.

З метою формування в суспільстві соціально відповідального бізнесу, позитивного іміджу робітничих професій та підвищення соціального статусу робітника, формування активної життєвої позиції у молоді проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з використанням засобів масової інформації, семінари з керівниками та працівниками кадрових служб підприємств. Крім того, на сайті впроваджуються нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводяться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів розміщується у відео форматі.

Пенсійне забезпечення

Станом на 01.10.2022 на обліку в Головному управлінні ПФУ в Житомирській області перебуває 27672 пенсіонери. Середній розмір пенсії складає 3489,62 грн.

За 9 місяців 2022 року прийнято документів від 3953 громадян та надано 18771 послугу, в тому числі: 1160 громадянам для призначення пенсії, 1279 громадянам для перерахунку пенсії, інше щодо пенсії – 1514 громадянам, для виготовлення пенсійних посвідчень звернулось 1794 громадянина, оформлено 449 автоматичних призначення пенсії для майбутніх пенсіонерів тощо.

Проводиться постійна робота щодо покращення обслуговування громадян за принципом «Єдиного вікна». З цією метою функціонує зал обслуговування громадян на 12 робочих місць, де встановлено окреме місце для доступу громадян до сервісу «Електронний пенсійний фонд України». Вся необхідна інформація розміщена на сучасних стендах, актуальна інформація висвітлюється на спеціально встановленому телеекрані.

Демографічна ситуація

Станом на 01 жовтня 2022 року розрахункова чисельність наявного населення Бердичівської міської територіальної громади становить 73850 осіб.

За 9 місяців 2022 року населення громади зменшилось на 659 осіб. Зменшення відбулося за рахунок природного скорочення населення та міграційних процесів.

За даними Бердичівського міськрайонного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області за 9 місяців 2022 року зареєстровано 736 шлюбів (що на 234 шлюби або 47% більше, ніж за аналогічний період минулого року) та 188 розлучення (що на рівні минулого року).

В пологовому відділенні центральної міської лікарні за 9 місяців 2022 року народилося 515 дітей, з них 266 хлопчиків та 249 дівчинки, що на рівні минулого року.

Інформація про виконання бюджету

Бердичівської міської територіальної громади

за січень-вересень 2022 року

У січні-вересні 2022 року до бюджету громади (з трансфертами) надійшло 656 943,1 тис. грн, що на 193 879,5 тис.грн, або на 41,9% більше показників відповідного періоду минулого року, у тому числі:

• доходів загального фонду надійшло у сумі 646 728,0 тис.грн, що на 214 807,3 тис.грн, або на 49,7% більше;

• доходів спеціального фонду надійшло у сумі 10 215,1 тис.грн, що на 20 927,8 тис.грн, або на 67,2% менше.

За 9 місяців 2022 року бюджет громади (з трансфертами) виконано на 102,2% уточнених планових показників, у тому числі:

• доходи загального фонду виконано на 104,3%;

• доходи спеціального фонду виконано на 44,4%.

До загального фонду бюджету надійшло власних доходів у сумі 515 595,9 тис.грн, що становить 105,6% уточнених планових показників.

Основними бюджетоформуючими платежами, які займають найбільшу питому вагу у структурі загального фонду є:

• податок на доходи фізичних осіб – 83,5 %, або 430 778,6 тис. грн;

• єдиний податок – 7,8%, або 40 135,9 тис.грн;

• плата за землю – 3,8 %, або 19 640,8 тис.грн;

До спеціального фонду бюджету (без трансфертів) надійшло – 10 215,1 тис.грн, що становить 44,4% планових показників, з них найбільші: 67,7 % належить власним надходженням бюджетних установ ( 6920,5 тис. грн) та 29,6 % - кошти від продажу земельних ділянок (3025,7 тис. грн). Зменшення показників спеціального фонду за січень–вересень 2022 року до аналогічного періоду минулого року становить 9365,2тис.грн.

Протягом січня-вересня 2022 року до бюджету громади надійшло міжбюджетних трансфертів на загальну суму 131132,1 тис.грн, які складають 20,0% від загальної суми доходів бюджету.

За звітний період з бюджету Бердичівської міської територіальної громади використано коштів на загальну суму 465 151,8 тис. грн, що на 75 925,1 тис. грн. більше, ніж за відповідний період 2021 року, у тому числі:

- видатки загального фонду склали 422 961,9 тис. грн, що на 63 580,2 тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

- видатки спеціального фонду склали 42 189,9 тис. грн, що на 12 344,9 тис. грн більше, ніж за січень-вересень 2021 року, у тому числі видатки бюджету розвитку становлять 35 340,8 тис.грн.

У структурі видаткової частини загального фонду бюджету найбільшу питому вагу займають видатки, пов’язані з виплатою заробітної плати працівникам бюджетних установ і організацій, а також оплата комунальних послуг та енергоносіїв. Загальна сума видатків на заробітну плату з нарахуваннями склала 295 967,9 тис. грн, що становить 70% від обсягу бюджетних видатків загального фонду. Видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв проведено на суму 27 561,4 тис. грн, або 6,5 % від обсягу видатків загального фонду бюджету.

Аналіз проведених видатків загального фонду за січень-вересень 2022 року в розрізі галузей показує, що найбільшу питому вагу у видатках займають галузь «Освіта» - 59,3 % і галузь «Житлово-комунальне господарство» - 9,9%.

Видатки галузі «Освіта» за звітний період становлять 250 790,2 тис. грн, що більше відповідного періоду 2021 року на 13 908,4 тис.грн або на 5,9%. Видатки галузі «Житлово-комунальне господарство» за звітний період склали 42 518,9 тис. грн., що на 24 929,6 тис. грн або в 2,5 рази більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Видатки на виконання бюджетних програм по галузі «Охорона здоров’я» за 9 місяців 2022 року склали 16 030,6 тис. грн, що на 625,0 тис. грн або 3,8% менше відповідного періоду 2021 року (зменшення видатків відбулось у зв’язку з тим, що з 1 жовтня 2021 року реімбурсація інсулінів почала фінансуватись за рахунок коштів Національної служби здоров’я України). Фінансування бюджетних програм по галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» за ІІІ квартали 2022 року по загальному фонду становить 22 966,2 тис.грн, що більше відповідного періоду 2021 року на 6 248,4 тис. грн або на 37,4%.

Касові видатки по галузі «Культура» за звітний період склали 16 641,8 тис. грн, що на 1 815,2 тис.грн або 12,2 % більше аналогічного періоду 2021 року.

Видатки галузі «Фізична культура і спорт» за січень-вересень 2022 року становлять 10 000,1 тис. грн, що на 328,6 тис. грн або на 3,2 % менше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Касові видатки загального фонду по решті програм за звітний період склали 64 529,8 тис. грн.

Станом на 1 жовтня 2022 року прострочена заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетних установ бюджету міської територіальної громади відсутня.

Розрахунки за енергоносії та комунальні послуги, спожиті бюджетними установами за січень-вересень 2022 року, проведені своєчасно та в повному обсязі.

Дохідна частина проєкту бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2023 рік

Загальний обсяг бюджету Бердичівської МТГ на 2023рік, прогнозується в сумі 585 971,2тис. грн, у тому числі:

- загального фонду – 566 747,8 тис. грн;

- спеціального фонду – 19 223,4 тис. грн, в тому числі бюджет розвитку – 2 000,0 тис. грн.

У 2023 році бюджет громади не отримає додаткові коштів з ДБ у вигляді базової дотації, які надходили у минулих роках. Натомість перерахує до державного бюджету реверсну дотацію в сумі 76 747,8 тис.грн.

За механізмом, передбаченим статтею 99 Бюджетного кодексу місцеві бюджети з індексом податкоспроможності більше 1,1 – передають реверсну дотацію до державного бюджету.

По бюджету громади такий індекс становить 1,5.

Прогнозний обсяг доходів загального фонду бюджету на 2022 рік (без врахування трансфертів) розраховано у сумі 566 747,8тис. грн., що становить 84,2% від очікуваного показника 2022 року.

Найбільшими бюджетоутворюючим джерелом доходів бюджету МТГ є податок на доходи фізичних осіб. Його питома вага у структурі доходів загального фонду становитиме 79,9%. Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» планується мобілізувати належні бюджету 64 відсотків податку, що в сумі дорівнює 452 737,8 тис. грн., та складає 80,1% очікуваних показників надходжень 2022 року (очікувані показники у 2022 році, як виняток, доведено міністерством фінансів). Другим за обсягом джерелом надходжень загального фонду в проєкті бюджету (14,1%) є місцеві податки і збори, очікуваний обсяг надходжень яких прогнозується у сумі 80 000,0 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у структурі місцевих податків займають єдиний податок та плата за землю та складають 62,5 та 31,3 відсотків відповідно.

Прогнозні надходження єдиного податку проведено з урахуванням встановленого з 1 січня 2023 року прожиткового мінімуму для працездатних осіб, мінімальної заробітної плати, але враховуючи воєнний стан 2022 року, очікуємо показники надходжень такого податку в сумі 50 000,0 тис. грн.

Прогнозні надходження плати за землю на 2023 рік очікуємо -25 000,0 тис. грн., які заплановані на рівні надходжень 2022 року.

Решта надходжень по місцевих податках та зборах також плануємо отримати на рівні очікуваних у 2022 році, а саме:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки прогнозується у сумі 4 800,0 тис. грн.,

- туристичний збір прогнозується отримати у сумі 150,0 тис. грн.,

- транспортного податку –у сумі 50,0 тис.грн.

Акцизний податок складає 4,9 % власних надходжень загального фонду, його заплановано отримати в сумі 27 600,0 тис.грн. з таких джерел:

- акцизний податок від реалізації тютюну, алкогольних напоїв, пива -20 000,0 тис.грн. Очікуємо ріст такого податку до показників 2022 року на 17,6 % в зв’язку із зміною механізму справляння податку з роздрібного продажу тютюнових виробів, а саме: сплата 5 % акцизного податку з роздрібного продажу перенесена з суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі на виробників та імпортерів тютюнових виробів та надходить відповідно розрахунків кабінету міністрів України.

- акцизного податку з пального плануємо отримати 7 600 тис. грн, що вдвічі більше очікуваних показників 2022 року, так як із запровадженням воєнного стану пальне не оподатковувалось (березень-серпень).

Оподаткування та зарахування до бюджетів місцевого самоврядування акцизу з пального відновлено з вересня 2022 року, але ставка на деякі види пального зменшена вдвічі.

Планується отримати на рівні надходжень поточного року:

- плату за надання адміністративних послуг та адміністративних зборів, надходження яких визначено на загальну суму 4 630 тис.грн., у структурі загального фонду вони займають 0,8 %.

- орендну плату за майно, що є у комунальній власності плануємо отримати у сумі 1 000,0 тис. грн., враховуючи рішення БМР від 12.03.2022 № 492 "Про звільнення від сплати за оренду майна комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади " (із змінами)- недоотримаємо 1 000,0 тис. грн.

- інші надходження передбачені на загальну суму 780,0 тис.грн.(повернення фінансування минулих років, кошти стягнуті по виконавчих листах та рішеннях суду, держмито, адміністративні штрафи та інші санкції та інше).

Прогнозний обсяг доходів спеціального фонду бюджету МТГ на 2023 рік розраховано у сумі 19 223,4 тис. грн., де найбільша частина (88,6%) належить власним надходженням бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів бюджету МТГ. Це кошти, які отримують згідно з чинним законодавством заклади освіти, культури та інші установи за надання платних послуг; від господарської та/або виробничої діяльності; за оренду, тощо. На підставі розрахунків розпорядників бюджетних коштів цей вид доходів на 2023 рік визначено у сумі 17 023,4 тис. грн.

Решта надходжень спеціального фонду - це кошти бюджету розвитку, які передбачено отримати в сумі 2 000,0 тис. грн., в тому числі :

- від продажу землі – 1 000,0 тис. грн.;

- від продажу майна, що є у комунальній власності – 1 000,0 тис. грн., та надходження екологічного податку - 200,0 тис. грн. планується отримати на рівні минулого року (в тому числі за шкоду за порушення природного середовища, за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях… ).

Видаткова частина проєкту бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2023 рік

Видаткова частина бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2023 рік сформована в межах наявного фінансового ресурсу. На забезпечення видатків загального фонду спрямовані надходження від податків і зборів, без міжбюджетних трансфертів з державного та місцевих бюджетів.

Видатки спеціального фонду передбачені за рахунок власних надходжень бюджетних установ, надходжень від продажу майна та землі, а також від передачі коштів із загального до спеціального фондів бюджету.

Загальний обсяг видатків бюджету на 2023 рік без урахування міжбюджетних трансфертів прогнозується у сумі 570 971,2 тис. грн., у тому числі:

- за загальним фондом – 544 747,8 тис. грн.

- за спеціальним фондом – 26 223,4 тис. грн.

При формуванні проєкту бюджету відповідно до вимог Бюджетного кодексу України у першочерговому порядку фінансові ресурси спрямовувались на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами.

В бюджеті передбачено видатки на функціонування 58 бюджетних установ з фактичною чисельністю 2 915 шт.одиниць.

Обсяг ресурсу бюджету Бердичівської МТГ для виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ розраховувався виходячи з наступних соціальних стандартів:

byudghet

Фонд оплати праці з нарахуваннями працівників бюджетної сфери на 2023 рік визначено у сумі 278 769,1 тис. грн., або 51,2% від загального обсягу видатків загального фонду бюджету.

Потреба в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ забезпечена відповідно до гарантованих державою соціальних стандартів.

На розрахунки за енергоносії та комунальні послуги передбачено видатки у сумі 79 393,2 тис. грн, або 14,6% від загальної суми видатків загального фонду бюджету. Що забезпечує повну потребу в коштах на 2023 рік.

Обсяг видатків на оплату енергоносіїв розрахований виходячи із очікуваних обсягів споживання енергоносіїв у натуральному виразі із застосуванням діючих та прогнозних тарифів.

Крім того, у 2023 році відповідно до ст. 99 Бюджетного кодексу України у бюджеті громади передбачена реверсна дотація до державного бюджету у сумі 76 747,8 тис.грн, що становить 14,1% запланованих видатків загального фонду бюджету.

Планування інших видатків здійснено виходячи із фінансових можливостей бюджету МТГ та з урахуванням необхідності забезпечення належного рівня функціонування бюджетних закладів.

Освіта

У зв’язку із суттєвою вимушеною міграцією учнів цього року та неможливістю здійснити достовірний прогноз кількості учнів у необхідних для додаткової дотації та освітньої субвенції, субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у розрізах для всіх місцевих бюджетів розподіл зазначених міжбюджетних трансфертів буде здійснено Кабінетом Міністрів України пізніше на основі верифікованих Міністерством освіти та науки України даних про кількість учнів.

Тому, станом на 25 листопада у проєкті бюджету враховано видатки лише за рахунок доходів громади, а сума субвенцій буде додана до доходів та видатків бюджету після визначення Кабінетом Міністрів.

За рахунок коштів бюджету міської територіальної громади на утримання 37 закладів галузі «Освіта» передбачено по загальному фонду видатки в сумі 221 492,9 тис. грн, в тому числі на утримання:

- 14 дошкільних навчальних закладів – 114 866,4 тис. грн (2 621 дитина);

- 16 закладів загальної середньої освіти – 65 571,4 тис. грн (9 051 учень);

- позашкільний заклад освіти – 11 460,6 тис.грн (3 відділення, 1 438 вихованців);

- 2 мистецькі школи (музична та художня) - 15 478,5 тис. грн (724 учня);

- інклюзивно-ресурсний центр – 572,0 тис. грн (361 дитина);

- інші – 13 515,0 тис. грн (центр професійного розвитку педагогічних працівників, група централізованого господарського обслуговування, централізована бухгалтерія);

- надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років - 29,0 тис.грн (16 дітей по 1810 грн).

В структурі видатків загального фонду галузі «Освіта» видатки на заробітну плату з нарахуваннями займають 75,5 % (167 212,3 тис.грн), на оплату видатків за енергоносії та комунальні послуги – 19,6 % (43 483,0 тис.грн), на продукти харчування – 3,1 % (6 876,4 тис.грн) та на інші поточні видатки – 1,8 % (3 921,2 тис.грн).

Охорона здоров’я

Обсяг видатків по галузі «Охорона здоров’я» на 2023 рік за рахунок коштів загального фонду бюджету передбачений в сумі 32 380,3 тис. грн на виконання завдань міської Програми розвитку та підтримки галузі «Охорона здоров’я» на 2023 рік, з них:

На КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР спрямовано:

• 2 484,0 тис.грн - на відшкодування вартості лікарських засобів, які будуть видаватися за пільговими рецептами, з них:

1 184,0 тис.грн - безкоштовне забезпечення жителів МТГ, які мають певні рідкісні (орфанні) хвороби;

300,0 тис.грн - безкоштовне забезпечення імуносупресорами хворих після трансплантації нирки;

1 000,0 тис.грн - безкоштовне та пільгове забезпечення жителів МТГ лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року №1303.

• 2 000,0 тис. грн – на забезпечення медикаментами та технічними засобами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2021 року № 141 (туберкуліни, вакцини та інше);

• 174,0 тис. грн – на безкоштовне забезпечення продуктами дитячого харчування дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, яким призначається та виплачується державна допомога згідно з Законом України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

На КНП «Бердичівська міська лікарня» БМР спрямовано:

• 2 100,0 тис.грн - безкоштовне та пільгове забезпечення жителів міської територіальної громади лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року №1303;

• 400,0 тис. грн - безкоштовне забезпечення лікарськими засобами та лікувальним харчуванням дітей з інвалідністю, які мають певні рідкісні (орфанні) хвороби;

• 2 265,6 тис. грн – забезпечення функціонування Центру детоксикації та медичного витвереження.

Крім того, за рахунок коштів бюджету Бердичівської МТГ спрямовано 19 632,0 тис.грн, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я, що забезпечує повну потребу в коштах на 2023 рік. Також враховано 2 647,7 тис. грн. на заробітну плату з нарахуваннями лікарів, що здійснюють проведення медичного огляду призовникам (військомат) та надання ургентної стоматологічної допомоги. Крім того, 500,0 тис. грн. на безкоштовне надання послуг зубопротезування пільговим категоріям населення, та 177,0 тис.грн – видатки на підвищення кваліфікації середнього медичного персоналу. Ці видатки не фінансуються Національною службою здоров’я.

Житлово-комунальне господарство

За рахунок коштів загального фонду бюджету на 2023 рік передбачені видатки на галузь житлово-комунального господарства у сумі 40 521,5 тис. грн. згідно напрямків використання коштів, визначених Програмою розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Бердичівської міської територіальної громади, а саме:

Бюджет міста Бердичева 2023

Крім того, заплановано видатки на фінансування енергозберігаючих заходів у сумі 56,0 тис. грн. (на виконання Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності в житловій сфері міста Бердичева).

Соціальний захист та соціальне забезпечення

На утримання галузі соціального захисту та соціального забезпечення у 2023 році передбачено видатки у сумі 39 069,9 тис. грн., з них на оплату праці з нарахуваннями – 13 938,5 тис. грн., на розрахунки за енергоносії - 313,0 тис. грн.

Кошти бюджету Бердичівської МТГ будуть спрямовані на утримання бюджетних установ: центр надання соціальних послуг, центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, матеріальні допомоги та пільгове перевезення мешканців міста (не забезпечено видатки у сумі 8 100,0 тис.грн) та інші.

Крім того, згідно проекту рішення обласної ради «Про обласний бюджет Житомирської області на 2023 рік» Бердичівській територіальній громаді передбачена інша субвенція з місцевого бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 30,3 тис. грн.

Культура і мистецтво

Обсяг видатків на 2023 рік на галузь «Культура і мистецтво» визначений у сумі 26 495,6 тис. грн., з них на оплату праці – 20 450,4 тис. грн., на розрахунки за енергоносії - 4 938,0 тис. грн.

За рахунок коштів, спрямованих на галузь «Культура» будуть утримуватись:

- Публічна бібліотека з філіями – 7 062,7 тис.грн. (центральна міська бібліотека, бібліотека-філіал №7 для дітей, бібліотеки-філіали (6 філіалів) та філіал №8 - село Скраглівка),

- Музей історії міста Бердичева – 2 051,9 тис. грн.;

- Міський Палац культури ім. О.А.Шабельника - 17 321,0 тис. грн.;

- проведення загальноміських заходів – 60,0 тис. грн.

Фізична культура і спорт

Обсяг видатків загального фонду на утримання галузі запланований у сумі 17 499,3 тис.грн., з них на оплату праці – 12 142,2 тис.грн, на розрахунки за енергоносії – 3 201,2 тис.грн.

В бюджеті передбачаються видатки на утримання:

- 2 дитячо-юнацьких спортивних шкіл – 12 429,5 тис.грн (717 дітей);

- КУ«Міський плавальний басейн» - 2 689,4 тис.грн (14 000 очікуваних відвідувань);

- міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - 1 321,4 тис.грн (15 550 відвідувань);

- проведення навчально-тренувальних зборів і змагань - 125,0 тис.грн;

- виплату стипендій найкращим спортсменам міста - 108,0 тис.грн;

- фінансову підтримку громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості - 826,0 тис.грн.

Запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій

На запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій передбачено 6 068,4 тис. грн, з них на оплату праці – 5 635,1 тис. грн.

За рахунок цих коштів утримуються:

- Міська комунальна аварійно-рятувальна служба - 5 025,5 тис. грн,

- Міська комунальна пошуково-рятувальна служба на воді – 1 042,9 тис. грн.

Крім того, у зв’язку із продовженням військового стану через збройну агресію російської федерації, в бюджеті передбачено видатки на створення матеріального резерву продуктів харчування для населення, медикаментів та пального у сумі 14 500,00 тис.грн.

Згідно зі статтею 24 Бюджетного кодексу України в бюджеті Бердичівської міської територіальної громади передбачено утворення резервного фонду бюджету в сумі 8 500,0 тис. грн., що становить 1,6 відсотка від очікуваних видатків загального фонду бюджету на 2023 рік, для здійснення протягом року непередбачених видатків, що не мають постійного характеру і не могли бути передбачені при складанні проєкту бюджету.

Державне управління

На виконання завдань і функцій, покладених на органи місцевого самоврядування з урахуванням переданих повноважень від органів державної влади, та на підставі діючих законодавчих актів планується спрямувати у 2023 році 60 191,8 тис. грн.

За рахунок цих коштів проводиться фінансування 10 структурних підрозділів міської ради:

- апарату виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради: управління освіти і науки, відділу охорони здоров’я, управління сім’ї та соціального захисту населення, відділу культури, відділу молоді та спорту, управління житлово-комунального господарства, управління містобудування, архітектури та земельних відносин, управління економічного розвитку, фінансового управління.

Крім того, заплановано видатки на програми:

- виконавчому комітету: на сплату членських внесків до асоціацій органів місцевого самоврядування – 80,0 тис. грн;

- управлінням та відділам міської ради: на проведення загальноміських заходів – 833,6 тис. грн.

Видатки спеціального фонду бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2023 рік складають 26 223,4 тис. грн., з них:

* видатки за рахунок власних надходжень бюджетних установ – 17 023,4 тис. грн;

* видатки у сфері охорони навколишнього природного середовища - 200,0 тис. грн;

* видатки бюджету розвитку – 9 000,00 тис. грн., з них: 2 000,0 тис. грн. – за рахунок доходів бюджету розвитку, 7 000,0 тис. грн. - кошти, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Видатки бюджету розвитку планується спрямувати на такі об’єкти:

Бюджет міста Бердичева 2023

Фінансування

Профіцит за загальним фондом бюджету Бердичівської міської територіальної громади складає 7 000,0 тис.грн, напрямом використання якого визначено передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Дефіцит спеціального фонду бюджету Бердичівської міської територіальної громади складає 7 000,0 тис.грн., джерелами покриття якого визначено надходження із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Кредитування бюджету

Фінансовому управлінню міської ради за бюджетною програмою «Надання коштів для забезпечення гарантійних зобов'язань за позичальників, що отримали кредити під місцеві гарантії» передбачено 15 000,0 тис. грн. Для надання поворотних кредитів, що можуть надаватися у разі нестачі власних коштів комунальному підприємству «Бердичівтеплоенерго» на виконання зобов’язань по договору реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з постачальником природного газу – акціонерне товариство «НАК «Нафтогаз України».

Місцевий борг та гарантований борг

Відповідно до рішення від 11.08.2022 № 572 Бердичівською міською радою погоджено договори реструктуризації заборгованості КП «Бердичівтеплоенерго» за спожитий природний газ з постачальником природного газу – акціонерне товариство «НАК «Нафтогаз України» та надано гарантії на виконання КП «Бердичівтеплоенерго» зобов’язань по договорам у сумі 103 231,3 тис.грн.

Станом на 31 грудня 2023 року гарантований міською радою борг становить 88 483,9 тис.грн.

Станом на 31 грудня 2023 року місцевий борг відсутній.

Проєкт бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2023 рік ще може бути уточнений після прийняття рішення Житомирської обласної ради «Про обласний бюджет Житомирської області на 2023 рік».

Начальник фінансового управління Олена ГЕДЕНАЧ

Відео

bazar 800

Офіційна інформація

Судові повістки, повідомлення та виклики тепер надходитимуть бердичівлянам і на електронні месенджери

Судові повістки, повідомлення та виклики тепер надходитимуть бердичівлянам і на електронні месенджери

26 січня 2023

У Державній судовій адміністрація України запроваджують новий сервіс. Відтепер судові повістки, повідомлення та виклики надходитимуть і на електронні месенджери учасників процесу. Відповідний порядок затверджен...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.