Неділя, 29 Січня

В Бердичеві пенсійному фонду значно додалось роботи

Власне, як і в інших відділеннях пенсійного фонду по всій країні, адже з 1 грудня справами оформлення субсидій тепер займаються не управління соцзахисту, а управління пенсійного фонду.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Ще з 1 жовтня до них перейшли функції з видачі субсидій, а з 1 грудня і їх оформлення та нарахування. З відділів соцзахисту поки що не передали всіх документів, тож поки що тут оформляють лише заяви тих людей, які вперше будуть отримувати субсидію.

А взагалі, уряд прийняв таке рішення тому, що справи пенсійного фонду більш «цифровізовані» та екстериторіальні. Тобто, незалежно від місця реєстрації люди можуть звертатись до будь-якого відділення фонду. Згодом планується і прийом заяв зробити більш електронним.

А поки що ті кілька працівниць пенсійного відділу, які раніше займались лише пенсіями, мають вивчити ще всі нюанси законодавства про пільги та субсидії і почути та прийняти набагато більше відвідувачів, ніж раніше.

Саме тому до прийому людей тут залучені всі, хто можливо, і навіть начальник відділу теж постійно перебуває на прийомі у фронт-офісі. Додаткових співробітників взяти не можна, а враховуючи, що кілька людей зараз на лікарняному, тому й навантаження на тих, що залишились зросло чи не втроє.

Інформації про те, що в управлінні соцзахисту після зменшення функцій пройшли скорочення працівників поки що немає, але при нагоді ми обов’язково про це дізнаємось та напишемо.

Та слід додати, що сьогодні функціонал інтернет-сайту пенсійного фонду дозволяє абсолютно всі функції фронт-офісу чи ЦНАПу проводити подавачам заяв самостійно.

Отже, якщо не хочете їхати в Бердичів та сидіти в черзі до спеціаліста (до речі, ту налагоджена електронна черга), то сідайте до комп’ютера самі, або ж просіть своїх дітей чи внуків – і у вас все вийде!

pens1

pens2

pens3

pens4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

Офіційна інформація

Судові повістки, повідомлення та виклики тепер надходитимуть бердичівлянам і на електронні месенджери

Судові повістки, повідомлення та виклики тепер надходитимуть бердичівлянам і на електронні месенджери

26 січня 2023

У Державній судовій адміністрація України запроваджують новий сервіс. Відтепер судові повістки, повідомлення та виклики надходитимуть і на електронні месенджери учасників процесу. Відповідний порядок затверджен...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.