Четвер, 2 Лютого

Міський голова Бердичева відмовився від присвоєння чергового рангу

07 груд. 2022 Олександр Доманський

Своє рішення Сергій Орлюк озвучив під час позачергової сесії Бердичівської міської ради, яка відбулась сьогодні вранці. Пояснив це тим, що ще на початку війни він відмовився від премій, а тепер вважає, що отримання чергового звання не на часі. Нагадаємо, попередньо проект рішення про присвоєння міському голові Бердичева шостого рангу, який присвоюють посадовій особі органів місцевого самоврядування після 2 років успішної роботи на займаній посаді, було опубліковано на Офіційному сайті міста.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Загалом, нинішня сесія видалась доволі святковою, з оркестром, інструментальним виконанням Гімну України, Бердичева, молитви за Україну, «Червоної калини», промовами, квітами та грамотами.

Вітальні слова у залі лунали з нагоди одразу трьох свят – Дня волонтера і Дня Збройних сил України, які відзначали 5 і 6 грудня, а також до Дня місцевого самоврядування, що припадає на 7 грудня. Грамотами Бердичівської міської ради були нагороджені 5 депутатів, котрі перебувають у лавах ЗСУ, 29 депутатів, котрі волонтерили і продовжують волонтерити далі, а грамоти облради вручили усім волонтерам громади.

Урочистий початок засідання згодом змінився робочим, присутні перейшли до розгляду винесених на розгляд питань. Після слів Сергія Орлюка про відмову від рангу, на його адресу прозвучали слова подяки за таке рішення від депутатки Любові Івасюк. Однак згодом, у ході засідання, Любов Івасюк та депутат Олексій Побережний, не знайшовши підтримки у проханні додати до порядку денного питання «Різне», зробили демарш – вийшли із зали до завершення сесії, наголосивши, що ходити тільки для зібрання потрібної кількості депутатів вони не хочуть. На подальший хід сесії цього дня таке рішення депутатів ніяк не вплинуло – кворуму для голосування вистачило і без них.


rang1


rang2


rang3


rang4


rang5


rang6


rang7


rang8

Відео

Lionok 800

Офіційна інформація

Їхав з несправними гальмами і вчинив смертельну ДТП. Суд проголосив вирок водієві самоскиду та призначив покарання

Їхав з несправними гальмами і вчинив смертельну ДТП. Суд проголосив вирок водієві самоскиду та призначив покарання

31 січня 2023

Бердичівський міськрайонний суд розглянув справу по обвинуваченню мешканця села Слободища та визнав його винним у скоєнні ДТП, в якій загинула людина. Між прокурором та обвинуваченим була укладена угода, у якій...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.