П'ятниця, 9 Червня

Бердичівлянка долучилась у Страсбурзі до формування європейської молодіжної політики

Дарія Шерстюк, випускниця бердичівської 12 школи, дописувала до нашої газети кілька заміток, а сьогодні розповіла на сторінці у Фейсбук про свою поїздку до столиці об’єднаної Європи.

 

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

«Останні 9 місяців навіть думка про виїзд кудись мене тригерила. Я не могла, щось блокувало мене. Але є події, які в Україні нині не можна зреалізувати. І я, попри тиждень сумнівів і страху, сіла у вагон і вирушила в дорогу.

Чи це того було варте? Очевидно, що так. Протягом тижня в межах Рамкової програми співробітництва у сфері молодіжної політики між Радою Європи та Міністерством молоді та спорту України на 2021-2025 роки за сприяння проекту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: фаза ІІ» вдалося зрозуміти всю специфіку європейського бачення молодіжної політики.

У рамках візиту вдалося розставити акценти, знайти для себе точки, від який можна відштовхуватися. І побачити «традиції давньої Європи» зсередини і зрозуміти те, що колись було чимось дуже сухим та бюрократичним.

Звісно, молодіжка у Франції відрізняється від того, що є в Украіні. Та багато чого можна взяти та поширити у нас. А ще (що потішило мене не менше міжнародного обміну) - ми маємо що запропонувати. Маємо бачення, які ідуть поряд з цінностями РЄ і це надзвичайно мотивує і дає сил!

Цей тиждень значно розширив кут зору. І зараз, коли я вже десь на під‘їздах до рідних країв, я розумію, що ці різні погляди та знання привезу з собою і інтегрую у діяльність!

Сумбур присутній. Адже наповненість - колосальна! Дійсно важко підібрати слова і дати чіткості. Проте, не забуваю дякувати. Дякую за причетність та можливість ставати краще.

Далі буде!»

Дуже сподіваємось, що отримання знання та навички Дарія використає з користю для рідного міста.

Strasburg1

Strasburg2

Strasburg3

Strasburg4

Strasburg5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду: Кіберполіція викрила зловмисників

Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду: Кіберполіція викрила зловмисників

08 червня 2023

Шахраї в інтернеті збирали гроші нібито на потреби українських захисників та отримали пожертви від понад двох тисяч осіб. Коштами вони розпорядилися на власний розсуд. Організатору схеми оголосили підозру, йому...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.