П'ятниця, 2 Червня

На Харківщині героїчно загинув Роман Коновалов

21 груд. 2022 З офіційного сайту міста

Жодної миті не забувати… Не забувати, прокидаючись ранком вдома, йдучи на роботу, прогулюючись містом, збираючись із друзями, граючись із дітьми… Не забувати, як важко їм там, яких надлюдських зусиль вони докладають, аби вибухи і смерть не накрили собою мирні нині українські міста та села… Достойно жити в ім’я тих, хто у пекельному вогні бореться з руснею, тих, хто віддав своє життя за те, аби жили мільйони…

В ім’я бердичівлянина Романа Коновалова – Воїна Світла, котрий, до останнього виявляючи стійкість, мужність, любов до України та вірність українському народу, вознісся до Небесної Когорти оборонців під час смертельної схватки з рашистськими окупантами на Слобожанщині – у Харківській області.

Трохи більше місяця тому Роман Коновалов відзначив свої перші 40 років. Скоріш за все, мав безліч планів на життя, та судилося йому виконати особливу місію – загинути смертю хоробрих за Батьківщину. Сьогодні, на 300-й день повномасштабної війни, цей вираз – невіддільний від серця кожного свідомого українця. Вічна пам’ять та шана тобі, Герою!..

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет, редакція "РІО-Бердичів" та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Романа Коновалова та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Відео

Офіційна інформація

На екскурсію до Бердичівського суду завітали школярі

На екскурсію до Бердичівського суду завітали школярі

01 червня 2023

У Бердичівському міськрайонному суді побували учні 9-А класу ліцею «Територія 12» міста Бердичева. Екскурсія відбулася у рамках навчальної програми з правознавства. Учні випускного класу познайомилися з організ...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.