Субота, 25 Березня

Новий рік голова Бердичівської військової адміністрації розпочала з відпустки

Напередодні, в п’ятницю Людмила Димидюк провела апаратну нараду, поставила завдання всім структурним підрозділам, а з понеділка пішла у відпустку.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Разом з нею пішов у відпустку і радник голови адміністрації, який не стільки радить, скільки висвітлює діяльність голови. Воно й логічно, адже, розповідати про те, що ще хтось крім керівника цієї установи щось десь робить у нас не прийнято (а може й дійсно ніхто більше нічого не робить).

Загалом, як і скрізь у державі. Адже, якщо дивитись марафон, то в країні працюють тільки президент, керівник його офісу та голови обладміністрацій.

За чутками, на час відпустки виконувати обов’язки голови РВА буде заступник Дмитро Гедз, але сказати точніше важко, адже розпорядження голови перестали публікувати на офіційному сайті ще на початку 2022 року, а співробітники адміністрації шифруються як можуть, щоб не сказати журналісту нічого лишнього.

vidpustka1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

За рішуче затримання грабіжника очільник поліції відзначив бердичівлянина

За рішуче затримання грабіжника очільник поліції відзначив бердичівлянина

24 березня 2023

22 березня до оселі жительки райцентру, пошкодивши вікно, заліз незнайомець. Підозрілий шум у житловому приміщенні привернув увагу жінки, яка у цей час працювала в офісній частині будинку. Заявниця відразу звер...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.