Субота, 25 Березня

Голова Бердичівської районної адміністрації відразу після відпустки провела дві "важливі" наради

17 січ. 2023 Олександр Доманський

Інформацію про це оприлюднили на офіційному сайті районної військової адміністрації. Може, на цьому і не варто було б наголошувати. Але ми писали перед цим, що головна чиновниця району пішла у відпустку, тож людям варто знати, що тривала вона зовсім недовго, і вже через тиждень відпочинку Людмила Димидюк приступила до виконання своїх обов’язків.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

І відразу в понеділок провела, без сумніву, дві надважливі наради. На першій обговорювалась проблема, яка виникла в Бердичівській районній лікарні: там вже кілька місяців перебувають близько тридцяти переселенців, 17 з яких - лежачі, а коштів на їх утримання (і навіть на поховання) не вистачає.

Розібравшись з ситуацією, голова РВА попросила керівників громад, які є власниками лікарні, передбачити в своїх бюджетах кошти на поховання, а головному лікарю порадила активніше залучати до співпраці благодійні організації. Тож тепер він точно знає, як вирішити проблему.

Друга понеділкова нарада в кабінеті голови відбулась з представниками силових структур, котрі працюють в районі. На ній було представлено нових очільників районного відділу ДСНС та відділу СБУ, а щоб їх краще запам’ятали, та й щоб інших очільників служб не забували, за столом стояли таблички з назвами посад та прізвищами посадовців.

Зазвичай такі таблички ставлять на заходах, де є незнайомі глядачі чи слухачі, наприклад, на зборах чи прес-конференціях, але в адміністрації таблички зробили, а публічні заходи організовувати не спішать, тож і доводиться ставити їх один перед одним.

Звичайно ж, зі скупих повідомлень на офіційному сайті важко зрозуміти, чи справді було щось корисного у тих нарадах, чи просто відірвали від реальної поточної діяльності стількох зайнятих людей.

Для розуміння справжньої роботи адміністрації варто було б на офіційному сайті публікувати документи (наприклад, розпорядження голови), а не фото її нових зачісок та нових нарядів.

Хоча, ні, є таки один вид документу, який регулярно (до вересня) публікували на сайті РВА – інформація про заробітну плату голови та її заступників. І якщо в січні така зарплата складала 25 тисяч гривень, то вже у вересні – 50 тисяч гривень. Далі, напевно, скромність не дозволила публікувати такі дані, тому скільки отримувала Людмила Димидюк у жовтні, листопаді та грудні – невідомо.

Зрозуміло, що всі викладені вище судження виключно суб’єктивні, але не бачити проблеми даремного існування таких інституцій, як районна рада та районна адміністрація - неможливо для стороннього спостерігача чи для будь-якого працівника апаратів територіальних громад.

Про їх реформування говорилось багато і давно, і, можливо, після війни прийде нарешті час для практичного впровадження цих реформ.

RDA1

RDA2

RDA3

RDA4

 

Відео

Офіційна інформація

За рішуче затримання грабіжника очільник поліції відзначив бердичівлянина

За рішуче затримання грабіжника очільник поліції відзначив бердичівлянина

24 березня 2023

22 березня до оселі жительки райцентру, пошкодивши вікно, заліз незнайомець. Підозрілий шум у житловому приміщенні привернув увагу жінки, яка у цей час працювала в офісній частині будинку. Заявниця відразу звер...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.