Середа, 29 Березня

Бердичівські прокурори героїчно рятують школу, будівля якої ще десять років тому визнана аварійною

Мова йде про столітню будівлю старої школи в селі Бистрик, яка більше десяти років не використовується за призначенням. Саме тоді, в 2012 році її визнали аварійною і почали реконструкцію будівлі колишньої «контори» колгоспу під майбутню школу.

У тому ж 2012 році ця реконструкція тільки почавшись і закінчилась, а діти всі ці десять років навчаються у приміщенні дитячого садочка, потіснивши при цьому дошкільнят.

Щоб не втратити остаточно приміщення старої школи, яке знаходиться на балансі сільської ради, в минулому році вирішили здати його в оренду. Підготували відповідні документи, обговорили на сесії, прийняли відповідне рішення. Відділ освіти провів відкритий аукціон, який виграв один з місцевих фермерів для розміщення освітнього аграрного центру. При цьому він взяв зобов’язання провести капітальний ремонт старої споруди.

Але, напевно, були й інші охочі на цю будівлю, бо відразу після цього посипались скарги в усі інстанції та інформаційна атака на нового орендаря. Невдовзі до справи підключилась і прокуратура. Прокурори доказують, що згідно із законом «Про освіту» робити так не можна, натомість у сільраді доводять, що згідно з іншими законами будівлі шкіл, які не використовуються більше п’яти років можна передавати в оренду, тим більше під цілі, пов’язані з освітою.

Яке рішення прийме суд за позовом прокуратури, зараз важко передбачити, але до цього часу всі подібні позови наших прокурорів, навіть за позитивних судових рішення закінчувались великим «пшиком».

Так, невідомо кому вернули стадіон в Скраглівці, невідомо кому вернули землю під заводом «Беверс», невідомо для чого два роки морочили голову за використання міського звалища, невідомо що зміниться, коли оформлять паспорт на історичну споруду по вул. Садова, 3 чи «знайдуть» зникле паливо. Та й ще десятки інших незрозумілих «рухів» прокуратури, яка втручається в діяльність органів місцевого самоврядування, залишаються незрозумілими.

Складається враження, що після того, як у прокуратури забрали функції загального нагляду, якісь фантомні сили не дають їй забути про нього. Або ж прокурорам так вже немає чим зайнятись, що вони вишукують до чого прикласти свій «героїзм» та намалювати побільші суми своїх «звершень».

На те воно і САМОВРЯДУВАННЯ, щоб без будь-яких підказок вирішувати місцеві питання так, як це потрібно громаді, а не прокуратурі.

Прокуратура Бердичева

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

У Бердичівському районі поліцейські затримали наркодилера з Вінниччини

У Бердичівському районі поліцейські затримали наркодилера з Вінниччини

29 березня 2023

Підозрілого чоловіка на вулиці с. Великих Низгірців оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу зупинили для перевірки. У нього виявили пакунок з полімерними згортками. У кожному з них була крис...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.