Середа, 29 Березня

У Бердичеві члени виконкому розглянули питання виділення коштів та опікунства

02 лют. 2023 Дар’я Мішина

У четвер, 2 лютого, відбулось засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Одним із питань, винесених на розгляд членів виконкому, стало встановлення опіки над майном дітей, позбавлених батьківського піклування. Його одноголосно підтримали присутні, призначивши опікуна та зобов’язавши його забезпечити зберігання цього майна.

Також з метою соціального захисту виконавчий комітет надав статус дитини-сироти хлопцю, який втратив обох батьків. Піклування над ним взяв близький родич, який має вжити заходи для прийняття спадщини на частку житла, що належала батькові дитини.

Виділили і одноразову матеріальну допомогу у розмірі по 25 тисяч гривень власникам багатоквартирних житлових будинків, які відокремлюються від централізованого теплопостачання відповідно до «Програми децентралізації теплопостачання Бердичівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки».

Також на засіданні говорили про присвоєння почесного звання України «Мати - героїня» жінці, яка народила та виховала до 8-річного віку шістьох дітей, за вагомий особистий внесок у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей.

Наостанок, розглянули питання про виділення матеріальної допомоги сім’ям трьох загиблих військових бердичівлян. Члени виконавчого комітету Бердичівської міської ради одноголосно підтримали відділення 150 тисяч гривень з бюджету міської територіальної громади, адже ніхто з рідних наших Захисників не залишається без підтримки.

З доповіддю виступала начальник управління праці та соціального захисту населення Бердичева Наталія Омельянчук.

 

Відео

Офіційна інформація

У Бердичівському районі поліцейські затримали наркодилера з Вінниччини

У Бердичівському районі поліцейські затримали наркодилера з Вінниччини

29 березня 2023

Підозрілого чоловіка на вулиці с. Великих Низгірців оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу зупинили для перевірки. У нього виявили пакунок з полімерними згортками. У кожному з них була крис...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.