П'ятниця, 2 Червня

28 лютого на сесії бердичівської міськради додатково розподілять 160 мільйонів

Це кошти, які залишились в міському бюджеті з перевиконання минулого року.


Адже, в 2022 році до міського бюджету надійшло за уточненими даними 933 мільйона гривень, а було використано 706 мільйонів. Тобто, більше 220 мільйонів не було використано.

На засіданні бюджетної комісії очільниця фінансового управління та керівники інших підрозділів розповідали, що така економія виникла через збільшення надходжень від ПДФО військових, та зменшення реальних витрат на галузі освіти та ЖКГ.

Але ці кошти нікуди не ділись, і на найближчій сесії міської ради, яка відбудеться вже 28 лютого більшість їх розподілять на додаткові потреби міста.

Найбільше коштів – майже 60 мільйонів припаде на сферу ЖКГ, 38 мільйонів на ремонт басейну, 20 мільйонів на ремонти в сфері освіти, 3,5 мільйони на ремонти в культурі, майже 10 мільйонів витратять на різноманітну містобудівну документацію, 1 мільйон – на ремонт і оргтехніку місцевому відділу СБУ, ну й інше на інші речі та на потреби військових.

60 мільйонів, які дістануться житлово-комунальній сфері варто розглянути більш детально:

  • 300 тисяч – на придбання 450 вуличних світильників;
  • 10 мільйонів – на різницю в тарифах для теплоенерго;
  • 3 мільйони – на різницю в тарифах водоканалу;
  • 15 мільйонів – на поточний ремонт вулиць;
  • 16,6 мільйонів – на реконструкцію мереж водопостачання;
  • 4,2 мільйони – на добудову спортмайданчиків на пляжі та встановлення скейт-парку;
  • 850 тисяч – на проект станції знезалізнення;
  • 3,5 мільйона – на проект очисних споруд;
  • 800 тисяч – на ремонт мереж по вулиці Шевченка;
  • 4,5 мільйони на екскаватор для кладовища;
  • 500 тисяч – на ремонт будинку по вул. Старікова, 13;
  • 450 тисяч – на демонтаж будинку по вул. Героїв України, 32.

Але, напевно, це ще й неповний список, адже вже на засіданнях комісій депутати давали додаткові пропозиції, як то купити автомобіль-вишку для МКАРСу за 3,7 мільйони та інші потреби. А очільник фінуправління їм відповідала, що якщо будуть правильно оформлені запити від комунальних підприємств, то цю та іншу техніку можна буде купити.

В освіті додаткові гроші планують використати так:

  • 1 мільйон – на ремонт укриттів в чотирьох закладах (по 250 тис);
  • 1,8 мільйони – на ремонт першої школи (термомодернізація);
  • 500 тисяч – на будівництво дитсадка на Червоній Горі;
  • 18 мільйонів – ремонт будівлі ЦПО по вул. Вінницька, 21 та прилеглого скверу.


Але, знову ж, до сесії можуть прозвучати ще пропозиції, і врешті-решт, цілком можливо, що за один раз «виберуть» всю минулорічну економію. Чи буде така в цьому році, побачимо згодом.

byudget1

byudget2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

На екскурсію до Бердичівського суду завітали школярі

На екскурсію до Бердичівського суду завітали школярі

01 червня 2023

У Бердичівському міськрайонному суді побували учні 9-А класу ліцею «Територія 12» міста Бердичева. Екскурсія відбулася у рамках навчальної програми з правознавства. Учні випускного класу познайомилися з організ...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.