Понеділок, 5 Червня

Бердичівські депутати не дали 38 мільйонів на завершення ремонту басейну. ВІДЕО

Дискусії з цього питання тривали в сесійній залі майже годину.

 


За трибуну запросили директора будівельної фірми «Артхаус», яка веде цей ремонт вже більше п’яти років Василя Васильовича Герасимчука. Він урочисто пообіцяв та передав міському голові гарантійний лист з підписом і печаткою про те, що за умови виділення фінансування вони зможуть завершити всі ремонтні роботи до 1 серпня 2023 року.

 

Депутати тепер вже в нього почали допитуватись, хто ж все-таки дав вказівку розбирати чашу великого басейну та якими документами керувався. Але після вчорашньої депутатської ревізії директор басейну вже знав, що хочуть почути депутати, тому приніс і зачитав з трибуни Акт обстеження будівельних конструкцій, підписаний експертами проектного інституту за 11.04. 2021 року. В цьому документі конкретно і чітко було вказано, що чашу басейну експлуатувати забороняється та необхідний її ремонт.

Здавалося б, почувши і побачивши такий документ, депутати погодяться виділити кошти, але найактивніша депутатка цього скликання Любов Івасюк висловила умову – звільнити з роботи нинішнього директора басейну (відео знизу).

Дискусія знову розгорнулась з новою силою, і до неї тепер крім депутатів долучилась і колишня тренерка з плавання Людмила Антонова, яка десятки років пропрацювала саме в цьому басейні. Вона розповіла, що подавала багато пропозицій щодо підвищення прибутковості роботи басейну, але вони ігнорувались.

І тут, досить несподівано, секретар міської ради Богдан Коляда заявив, що він не буде голосувати за виділення коштів, а пропонує довивчити це питання за участі представників авторського та технічного нагляду за будівництво, і потім провести позачергову сесію.

Знову дискусії, знову всі один одному доводили, що басейн потрібен, що зупинення ремонту на цій стадії відкине його закінчення на роки, що вже виконано робіт на одинадцять мільйонів, за які потрібно розрахуватись, знову взаємні претензії і обвинувачення.

І тоді Богдан Коляда запропонував компромісне рішення: зараз проголосувати за виділення 11 мільйонів на покриття боргів, потім перевірити все ж документи будівництва з експертами і лише тоді вирішувати питання про виділення решти коштів.

Міський голова додав, що все це має пройти за десять днів і поставив пропозицію на голосування. За неї проголосували всі 26 присутніх на сесії депутатів.

base1

base2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

Бердичівський паспортний стіл працює зараз майже без черг

Бердичівський паспортний стіл працює зараз майже без черг

02 червня 2023

Звісно ж, називається ця організація тепер зовсім по-іншому - Бердичівський районний відділ управління міграційної служби, але в побуті бердичівляни все ж згадують її більше за старою назвою.

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.