Середа, 29 Березня

Міський голова Бердичева привітав всіх співробітниць виконкому

Так вже повелось здавна, що в органах місцевого самоврядування більшість посад займають саме жінки, тому й не дивно, що 8 березня всі вони хочуть почути гарні слова вітань і поздоровлень.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Так і сталось сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету на яке запросили усіх співробітниць усіх відділів.

Сергій Орлюк привітав їх зі святом та сказав чимало гарних слів. Основними, звичайно ж, були слова про те, щоб вони швидше зустріли своїх чоловіків, які боронять нині Україну, в рідних оселях.

Після промови голови жінки може й чекали на ще щось, але члени виконкому перейшли до вирішення поточних питань життєдіяльності міста.

Першим рішенням було оновлено склад медичної комісії в Бердичівському РТЦК (військкоматі). Міський голова прокоментував, що на її роботу надходило чимало зауважень, і хоча більшість їх було досить суб’єктивними, але все ж, щоб їх не було і прийняли сьогодні таке рішення.

Другим питанням, за яке голосували сьогодні члени виконкому стали зміни до положення про порядок відшкодування з міського бюджету пільг на міські пасажирські перевезення. Можливо, про це доведеться розповідати пізніше більш детальніше, бо на засіданні його фактично не обговорювали.

Третім стало погодження намірів на надання в оренду частини приміщень виконкому, МПК та поліклініки на встановлення автоматів з продажу кави. З такою пропозицією виступив підприємець Сергій Савчук. Але до її реалізації має пройти ще чимало бюрократичних кроків. Зробити грошову оцінку одиниці площі цих приміщень, прийняти рішення сесії про проведення аукціону і безпосередньо сам аукціон на спеціалізованому електронному майданчику.

І останнім, четвертим питанням порядку денного сьогоднішнього засідання виконкому було затвердження звіту про оцінку вартості приміщення інклюзивно-ресурсного центру для надання в оренду. 45 квадратних метрів, згідно з цим звітом, вартує 205 тисяч гривень.

Після засідання виконавчого комітету співробітниці розійшлись по своїх кабінетах і продовжили роботу...

P.S. На засіданні міський голова проанонсував, що незабаром має бути вирішене питання перейменування вулиць, які вже кілька років носять по дві назви, реконструкції площі привокзальної (зокрема вирішення питання з танком) та дав завдання ЖКГ почати розробляти ескізні пропозиції щодо впорядкування військового сектору міського кладовища.

vakonkom1

vakonkom2

vakonkom3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

У Бердичівському районі поліцейські затримали наркодилера з Вінниччини

У Бердичівському районі поліцейські затримали наркодилера з Вінниччини

29 березня 2023

Підозрілого чоловіка на вулиці с. Великих Низгірців оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу зупинили для перевірки. У нього виявили пакунок з полімерними згортками. У кожному з них була крис...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.