Понеділок, 5 Червня

120 діб цілодобово героїчно чатують в бердичівському Пункті незламності по двоє рятувальників та по одному поліцейському

Армійський намет на газоні біля райдержадміністрації було встановлено 18 листопада минулого року. Але говорити про нього раніше, ніж поставлять аналогічні в Києві та Житомирі рятувальники не хотіли.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

І лише після того, як були «освячені» президентською командою столичні намети, тоді і місцеві очільники стали з’являтись на фотографіях на фоні розпіарених Пунктів незламності.

З того часу цілодобово тут чергували по двоє працівників ДСНС, які заступали в караул на цілу добу та по одному поліцейському, котрі змінювались кожні 12 годин.

При середній зарплатні у 18 тисяч гривень (згідно з статистичними даними), за чотири місяці троє «чатувальників» намету обійшлись бюджету близько 200 тисяч гривень.

Крім того, тут спалили кілька машин дров (а це ще тисяч 20 – 30), використали електроенергії з будівлі РДА, встановили спеціально переносний біотуалет , супутниковий інтернет «Старлінк», чай, кава, вода, словом операція «Пункт незламності» потягнула чимало коштів та організаційних ресурсів, а що отримали в результаті так і не стало зрозумілим.

Ще якось зрозумілою була пересторога в зимові місяці, коли очікували морозів, а для чого він стоїть зараз, коли за вікном + 15 С?!!

І ці пункти не просто стоять по містах і селах, а ще й щоденно звітують до рай- та обладміністрацій про те, які вони незламні. Задля інтересу заглянув в інтернеті на портал nezlamnist.gov.ua, і зрозумів, що на одному сайті там, мабуть, «відмили» коштів чимало.

На прикладі цієї епопеї (істерії) з пунктами незламності можна зрозуміти, наскільки інерційною є система центральної влади, порівняно з місцевим самоврядуванням. Сигнали з центру довго ідуть по всім бюрократичним каналам, і поки вони доходять до місць, ситуація тут може змінитись багатократно. А недолугі рішення центру стають іноді, опустившись до низу, недолугими в квадраті.

P.S. Порівняно з осінню, латок на даху намету стало значно більше.

 namet1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

Бердичівський паспортний стіл працює зараз майже без черг

Бердичівський паспортний стіл працює зараз майже без черг

02 червня 2023

Звісно ж, називається ця організація тепер зовсім по-іншому - Бердичівський районний відділ управління міграційної служби, але в побуті бердичівляни все ж згадують її більше за старою назвою.

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.