П'ятниця, 9 Червня

11 питань за 11 хвилин розглянули на засіданні виконавчого комітету у Бердичеві

22 трав. 2023 Дар’я Мішина

Сьогодні, 22 травня, відбулося засідання виконавчого комітету, де його члени розглянули 11 питань, що стосувалися життя міста. Словом, це було дуже швидке засідання, і тривало воно рівно 11 хвилин. Для початку розглянули питання щодо виділення матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця у розмірі 50 тисяч гривень. Разом з тим, дитині, яка позбавлена батьківського піклування члени виконавчого комітету надали відповідний статус.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Згодом, затвердили положення, щодо встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного стороннього догляду. Разом із тим затверджено форму Акту встановлення факту здійснення догляду та склад профільної комісії.

Окрім цього, затвердили новий склад комісії з надання адресних грошових допомог громадянам, а також комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, а також робочої групи з питань забезпечення своєчасності сплати податків і зборів до бюджету бердичівської громади, затвердили акти комісії з обстеження зелених насаджень.

Внесли зміни у рішення виконавчого комітету про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцями розташування рекламними засобами, що перебувають у комунальній власності міста Бердичева.

Члени виконкому ухвалили рішення, де дозволили будівництво захисної споруди цивільного захисту на території 8-ї гімназії. Споруда матиме подвійне призначення, так як її можна буде використовувати ще як спортивну залу.

Наостанок розглянули Положення, пов’язане з організацією сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Бердичівської міської територіальної громади на період воєнного стану, про що ми вже розповідали раніше. 

vykonkom 1

vykonkom 2

vykonkom 3

vykonkom 4

vykonkom 5

Відео

Офіційна інформація

Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду: Кіберполіція викрила зловмисників

Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду: Кіберполіція викрила зловмисників

08 червня 2023

Шахраї в інтернеті збирали гроші нібито на потреби українських захисників та отримали пожертви від понад двох тисяч осіб. Коштами вони розпорядилися на власний розсуд. Організатору схеми оголосили підозру, йому...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.